west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zastanawiasz się, dlaczego uważamy, że warto, abyś swoje maleństwo zapisała do Akademii Wesołych Tygrysków? Pozwól, że przedstawimy Ci kilka powodów!

1. DOŚWIADCZENIE

Już od 2008 roku działamy na rynku, nieustannie się rozwijając. Jako że w pracy z dziećmi doświadczenie to element kluczowy, możesz mieć pewność, że oddając swoją pociechę w nasze ręce, zostawiasz ją z profesjonalistami, którzy doskonale wiedzą jak sprawić, żeby każdy Mały Tygrysek z radością i uśmiechem na ustach spędził dzień, czując się w pełni akceptowanym i, co najważniejsze, bezpiecznym!

Pomożemy Twojemu maluchowi, kierunkując jego rozwój zgodnie w jego wrodzonym potencjałem i indywidualnymi możliwościami - dzięki temu pozna siebie, stanie się samodzielny i otwarty na świat.

2. PASJA – pasja, pasja, pasja i jeszcze raz pasja 🙂

Praca z dziećmi to nasza pasja, a jak wiadomo - pasje się rozwija! Dokształcamy się, stajemy się coraz lepsi, żeby z każdym rokiem móc zapewnić Twojemu maluchowi coraz lepszą opiekę.

Napędzają nas marzenia - dążenie do edukacji na najwyższym poziomie oraz możliwości wychowywania maluchów są dla nas paliwem! Jednocześnie nie spoczywamy na laurach - ciągle staramy się prześcigać samych siebie, wygrywając kolejne konkursy ogólnopolskie, za dobry przykład podają nas wykładowcy krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego.

3. KADRA

Współpracujemy jedynie z oddanymi swojej pracy profesjonalistami. Kadra naszych placówek składa się z osób pełnych kreatywności, niezwykle ambitnych i kochających pracę z maluszkami - osób, które idealnie przygotują Twoją pociechę do nauki w szkole!

4. GWARANCJA JAKOŚCI

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zapracowanych rodziców, którym na sercu leży to, aby długie godziny rozłąki dziecko spędziło radośnie i twórczo.

Szeroki wybór zajęć dodatkowych umożliwia dzieciom aktywne spędzenie czasu oraz wszechstronny rozwój.

Galeria zdjęć (2)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Nowy Świat 31, 32-061 Rybna