west

Wyróżniona
Niepubliczne
Niepubliczne Przedszkole „Mali Odkrywcy” - Avatar

Niepubliczne Przedszkole „Mali Odkrywcy”

Wolne miejsca
Wyróżniona
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

W naszym przedszkolu to dzieci są najważniejsze. Dla nich stworzyliśmy cztery przestronne i nowocześnie wyposażone  sale. Sale wyposażone w łazienki,  kąciki dostosowane do  zabaw rozwijających indywidualne zainteresowania i zdolności twórczo-poznawcze,  inspirujące  dzieci do działania, eksperymentowania, odkrywania otaczającego świata przyrody zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Preferujemy indywidualne podejście do dziecka, które  będzie doświadczać i rozwijać się w warunkach zapewniających rozwój inteligencji wielorakich. Takie funkcjonowanie dziecka wspomaga efektywność procesu osiągania wiedzy.

Dzieci  pod okiem nauczycieli  organizują sobie środowisko do zabawy i nauki, aranżują salę zgodnie ze zdobywanymi doświadczeniami edukacyjnymi i badawczymi oraz  przypisanymi do każdej pory roku, barwami, dźwiękami i zapachami.

Proponujemy dzieciom przede wszystkim :
     o    aktywną współpracę  dziecka z innymi dziećmi,
     o    tworzenie dobrych relacji między uczestnikami zajęć,
     o    bezpośredni kontakt ze światem przyrody,
     o    rozwijanie komunikacji za pomocą mowy ciała, języka emocji,   bodźców sygnałowych, gestów, symboli oraz w sposób werbalny.
     o    rozwijanie kreatywności, zdolności i zainteresować   badawczych,  muzycznych -twórczych,
     o    kontakt z ciekawymi ludźmi
     o    optymalne przygotowanie do podjęcia nauki w szkole

Przedszkole "Mali Odkrywcy" tworzą ludzie z pasją. Są to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Nad wykwalifikowanymi, młodymi i kreatywnymi nauczycielkami będzie czuwał personel z dużym doświadczeniem, ogromną wiedzą i niezwykłym podejściem do dzieci.
      W naszym przedszkolu preferujemy zdrowy i aktywny styl życia,  kontakt z przyrodą, w tym również  zabawy i zajęcia na świeżym powietrzu. Wkrótce powstanie, w pobliżu przedszkola, plac zabaw dostosowany do rozwijania aktywności sportowej i badawczej.
      Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dzieci w naszym przedszkolu, które zagwarantują: system domofonów, elektrycznie otwierane drzwi i sieć kamer.

Galeria zdjęć (6)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place