west

Niepubliczne
star   5.0(15 opinii)

Informacje na temat placówki

Wiemy, że Twoje dziecko jest wyjątkowe, dlatego chcemy dać mu wyjątkową opiekę w wyjątkowym przedszkolu! Zapewnimy mu najlepsze warunki do odkrywania jego mocnych stron, doceniając każdy, nawet najmniejszy jego postęp.

Co jeszcze możemy dać od siebie Twojemu maluchowi?

💟 Możliwość wszechstronnego rozwoju – z indywidualnym podejściem do możliwości i potrzeb, w domowej atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia, dzięki czemu będziemy pracować także nad jego poczuciem własnej wartości i wrażliwości na potrzeby drugiej osoby.

💟 Mnóstwo warsztatów artystycznych, które rozwijają wyobraźnię, pomysłowość i oryginalność.

💟 Opiekunów pełnych troski o jego dobro, dbających o atmosferę sprzyjającą dobrej zabawie.

💟 Zajęcia z doświadczoną, profesjonalną kadrą pedagogiczną, pełną pasji do swojej pracy.

💟 Rozbudzimy jego ciekawość poznawczą, chęć odkrywania świata oraz siebie samego.

💟 Bogatą ofertę zajęć dodatkowych, podczas których będzie rozwijało swoje zdolności artystyczne, muzyczne, językowe i sportowe.

💟 Fachowe przygotowanie do podjęcia dalszej nauki w szkole.

💟 Estetyczne sale zajęć, wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy: książeczki dla dzieci, pomoce dydaktyczne, dostosowane do maluchów meble i zabawki.

💟 Dużo bezpośredniego kontaktu z przyrodą podczas zabaw na terenie naszego własnego ogrodu z laskiem i placem zabaw!

💟 Pracę na podstawie podejścia Howarda Gardnera, wyróżniającą istnienie inteligencji wielorakich: językową, logiczno-matematyczną, przyrodniczą, przestrzenną, muzyczną, cielesno-kinetyczną, interpersonalną i intrapersonalną.

Oferujemy także:

💟 Stałą współpracę z Tobą, czyli uczynienie Cię współtwórcą naszego przedszkola i przybliżenie Ci szczegółów z życia milusińskich.

💟 Wspieranie dzieci z różnego rodzajami trudnościami, na przykład: w rozwoju mowy lub innych funkcji umysłowych i ruchowych, zapewniając im stałą opiekę oligofrenopedagoga i psychologa.

💟 Diagnozę i fachową opiekę logopedyczną.

Udogodnienia w placówce

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place