west

star   5.0(9 opinii)

Informacje na temat placówki

O nas

💟 Nasze przedszkole powstało, aby dać dzieciom miejsce, w którym będą mogły rozwijać się w sposób spokojny i zrównoważony.

💟 W naszych podopiecznych cenimy sobie przede wszystkim indywidualizm – fakt, że do każdego z maluchów trzeba podejść inaczej jest dla nas motywacją do szukania nowych rozwiązań. Chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, aby każdy z nich mógł bez przeszkód poznawać siebie oraz otaczający go świat.

💟 Nasi wychowankowie uczą się samodzielności, otwartości, twórczego spojrzenia i spontaniczności. Dokładamy wszelkich starań, aby po opuszczeniu murów naszego przedszkola znali siebie i swoje możliwości, jednocześnie szanując i podchodząc z empatią do innych.

💟 Zdając sobie sprawę z wyzwań stawianych przez dzisiejszy świat, pracujemy z dziećmi nad ich poczuciem własnej wartości oraz umiejętnościami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Staramy się wyrobić w nich zdrowe nawyki oraz zamiłowanie do aktywności fizycznej. Nasza kadra stale zwiększa swoje kompetencje i doskonali umiejętności, chcąc jak najlepiej sprostać potrzebom współczesności.

💟 W trakcie organizowanych przez nas imprez i zajęć dodatkowych dzieci mają możliwość nie tylko przyjemnie spędzić czas, ale także rozwijać się w najróżniejszych kierunkach.

Galeria zdjęć (2)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place