west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Jako dwukrotna mama doświadczyłam, iż dar macierzyństwa jest czymś wyjątkowo pięknym i spełniającym. Jednocześnie mam świadomość tego, że niesie on ze sobą ogromną odpowiedzialność za wychowanie naszych pociech na szczęśliwych dorosłych ludzi. Stąd też narodził się pomysł stworzenia takiego miejsca, w którym dzieci czuły by się bezpiecznie i komfortowo. Miejsce, które zapewniałoby najlepszą opiekę dziecku i dawało pewność rodzicom, iż w możliwie najlepszy sposób wspierany jest rozwój ich pociechy. Wychodząc naprzeciw zapracowanym lub potrzebującym chwili wytchnienia Rodzicom, zapewniamy profesjonalną opieką nad Waszymi Szkrabami w wieku od 6 miesiąca życia do 3 lat.

Do tego celu przeznaczyliśmy lokal o powierzchni 130 m2 umieszczony z dala od zgiełku miasta. Do lokalu przynależy parking dla rodziców i podjazd na wózki dla dzieci. Sale zostały wyposażone w ekologiczne mebelki, kolorowe zabawki, gry i materiały edukacyjne oraz szereg innych pomocy dydaktycznych. Budynek żłobka posiada bardzo dobre warunki dla bezpiecznego pobytu dzieci w placówce, a także w pełni przystosowany jest do potrzeb realizacji pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej.

Galeria zdjęć (4)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Żeromskiego 13, 19-500 Gołdap