west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Czy tego chcemy, czy nie – stres towarzyszy nam na każdym kroku. Dlatego też powinniśmy uczyć dzieci, jak prawidłowo sobie z nim radzić, jak go kontrolować i jak nie dać się mu zdominować.

Podchodząc indywidualnie do każdego z podopiecznych, będziemy robić co w naszej mocy, aby pokazać im, że nauka może być zabawą i przyjemnością, a stres da się opanować. Nauczymy ich, że „nie szata zdobi człowieka”, a wszyscy zasługują na akceptację. Będziemy doceniać ich pomysłowość i kreatywność, dając im możliwość wyrażania siebie.

Nasza filozofia

Wychodzimy z założenia, że nie ma dzieci „niegrzecznych”, a każdy jest tak samo ważny zasługuje na szacunek oraz pomoc w każdej sytuacji. Dlatego też uczymy naszych podopiecznych, że nie powinno się ze sobą rywalizować. Pobyt w naszym przedszkolu ma być dla każdego z nich przyjemnością.

Maluchy w naszym przedszkolu wiedzą, że wszystkie zajęcia są tak samo ważne – zarówno te zgodne z ich zainteresowaniami, jak i te, które się w te zainteresowania nie wpisują. Poza podążaniem podstawą programową, uczymy dzieci różnych praktycznych umiejętności, takich jak gotowanie, sprzątanie czy majsterkowanie.

Ponadto spędzamy mnóstwo czasu na świeżym powietrzu – ruch jest dla nas bardzo ważny, tak samo jak wzmacnianie więzi z naturą.

Nasze zajęcia:

Dzieci uczą się u nas języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Dajemy im także możliwość rozwoju zainteresowań sportowych dzięki treningom judo, tańca, piłki nożnej, nauce pływania oraz wielu innych sportów.

Maluchy uzdolnione artystycznie będą miały okazję wykorzystać ogromne pokłady swojej kreatywności na warsztatach plastycznych, jak chociażby muzycznych lub teatralnych, rozwijających wyobraźnię.

Opieka specjalistów

W trosce o naszych podopiecznych objęliśmy ich stałą opieką psychologa, który wspiera ich w trudnościach, organizuje zajęcia terapeutyczne i jest w stanie zaoferować pomoc indywidualną. Ponadto jest zawsze dostępny dla rodziców, jeśli tylko chcą się z nim skonsultować.

Logopeda w naszej placówce pomaga dzieciom z nieprawidłowościami rozwoju mowy oraz w przypadku pojawiających się trudności w wymowie. Swoje metody zawsze dostosowuje do indywidualnych potrzeb konkretnego malucha.

Galeria zdjęć (9)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place