west

star   (-)

Informacje na temat placówki

Dlaczego My ?

Funkcjonowanie przedszkola opieramy na wieloletnim doświadczeniu. Zapewniamy przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka, oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem jest przyjemnością.

Zwracamy szczególną uwagę na problemy, z którymi borykają się dzieci w różnym wieku. Pomagamy przetrwać pierwsze dni rozłąki z rodzicami otaczając dzieci czułością i dając im poczucie szczęścia.

Współpraca z Rodzicami

Szczególny nacisk kładziemy na stałą współpracę z Rodzicami. Podtrzymywanie dobrych relacji jest fundamentem prawidłowego funkcjonowania na zasadzie partnerstwa.

Organizujemy cykliczne zebrania podczas których każdy ma prawo do zabrania głosu w sprawach istotnych dla przedszkola. Przyświeca nam bowiem wspólny i niezmienny cel: dobro dziecka.

Kadra wychowawcza

Kadrę wychowawczą stanowią wykształcone osoby, które nauczają dzieci z pasji, nie z obowiązku. Z przyjemnością i satysfakcją obserwują postępy jakie czynią dzieci z dnia na dzień.

Nauczyciele nieustannie się kształcą, uczęszczają na dodatkowe warsztaty i szkolenia aby jeszcze lepiej poznać świat i potrzeby małego człowieka.

Wyposażenie przedszkola

Do dyspozycji dzieci oddajemy przestronne, słoneczne sale do zabawy i zajęć dydaktycznych, pełne kolorowych gier i zabawek. Oprócz tego w budynku znajduje się mi.in. oddzielna sala do zajęć logorytmicznych i tanecznych, szatnia, oraz sala plastyczna gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty pod okiem specjalistów. Kolorowa jadalnia zachęca do próbowania smacznych i zdrowych posiłków dostarczanych przez firmę cateringową i przygotowywanych pod okiem dietetyka specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Sale, w których przebywają dzieci, a także wszelkie inne pomieszczenia, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo najmłodszym. Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki posiadamy atesty oraz certyfikaty.

Uwaga:

Nasze przedszkole ma charakter ogólnodostępny, przyjmujemy również dzieci niepełnosprawne lub też dzieci z deficytami rozwojowymi. Dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, otrzymują dodatkowe wsparcie nauczyciela specjalisty, oligofrenopedagoga. Nauczyciel wprowadza dziecko w grupę, wspomaga go, integruje, pracuje indywidualnie oraz na grupie. Współpracujemy również z wieloma specjalistami organizując odpowiednią opiekę psychologiczno-pedagogiczną. Jest możliwość korzystania z zajęć z wczesnego wspomagania rozwoju w naszej placówce.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place