west

Niepubliczne
star   5.0(4 opinie)

Informacje na temat placówki

Skandynawska miłość do natury i norweskie podejście do wychowywania dzieci - to właśnie połączenie tych dwóch cech czyni Pooh Corner wyjątkowym miejscem dla dziecka.

Założone przez Norwegów, którzy chcieli otworzyć dla dzieci jak najbardziej przyjazne warunki do nauki i zabawy, równocześnie pamiętając o tym, jak ważny w życiu małego dziecka jest regularny kontakt z przyrodą. To właśnie ten kontakt, wzmacniany przez codzienne przebywanie na zewnątrz, wspomaga rozwój dziecięcych funkcji motorycznych, a także rozwija wyobraźnię i pozwala na zaspokajanie naturalnej dziecięcej ciekawości świata.

Dodatkowo, nasi podopieczni raz w tygodniu mają okazję pobawić się w Lesie Kabackim.

Ciągłe podwyższanie kompetencji jest dla nas niezwykle ważne, dlatego ściśle współpracujemy z dwoma najlepszymi leśnymi przedszkolami z Oslo, w których odbywamy praktyki nauczycielskie, a także dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Obecnie placówka jest prowadzona przez psychologa dziecięcego, który jeszcze lepiej rozumie spojrzenie na rozwój dziecka.

Jesteśmy placówką anglojęzyczną, dlatego opuszczając nasze przedszkole, dzieci biegle posługują się tym językiem. Jedynymi wyjątkami, w których nie posługujemy się angielskim, są dodatkowe zajęcia z języka polskiego oraz hiszpańskiego.

Nasz program, który usprawnialiśmy samodzielnie od wielu lat, oparliśmy o British Curriculum, dzięki czemu nasi wychowankowie otrzymują mocny start w dalszą ścieżkę edukacji.

Inspirując się skandynawskim podejściem do dzieci, wyznajemy zasadę, że wiara w indywidualne umiejętności podopiecznych, ich samodzielność i ogromną wyobraźnię rozwija u nich pewność siebie oraz poczucie własnej wartości. Ponadto dbamy o wykształcenie w dzieciach tak niezwykle ważnej empatii oraz umiejętności komunikowania własnych emocji.

Dzięki małym grupom jesteśmy w stanie poświęcić czas każdemu z dzieci, aktywnie uczestnicząc w zabawach, pomagając w odkrywaniu siebie i swoich naturalnych predyspozycji.

Nasze przedszkole jest także wielokulturowe - dzięki temu maluchy uczą się szacunku do odmienności kultur i wyznań.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców, którzy nie znaleźli jeszcze swojego wymarzonego przedszkola.

Jeżeli szukasz ciepłego, mądrego i bezpiecznego miejsca dla swojej pociechy; miejsca gdzie będzie mogło rozwijać swoją ciekawość świata oraz wspierać swoje indywidualne talenty; miejsca które, wie że każde dziecko jest wyjątkowe i ma swój unikatowy potencjał - to zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia Pooh Corner. Z przyjemnością oprowadzimy każdego z Państwa i opowiemy o naszym programie i filozofii pracy z dziećmi.

Galeria zdjęć (12)

Drugie śniadanie
PHONICS & LITERACY
TRIP TO THE WOODS & GARDEN TIME
SPORTS & CRICKET TRAINING (Fridays)
SOUP TIME
- Ciepła zupka po zabawie w ogrodzie
MATHS & FREE PLAY
EXTRA LESSONS
Hablamos Espanol,Sensory games, Gymnastics, Art, Social Skills, Training, African Handcrafts
STORY TIME & PLAY TIME IN SENSORY ROOM
LUNCH TIME
Obiadek
FREE PLAY
Zabawa w naszym niesamowitym ogrodzie
POOH CORNER IS CLOSED

sports_martial_arts
Judo
Zajęcia dodatkowo płatne - odbywa ją się w poniedziałki

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place