west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole powstało w 1993 roku. Od tego czasu nieustannie otaczamy opieką i dbamy o wszechstronny rozwój naszych dzieciaków. Zdarzyło nam się, że nasi podopieczni po dorośnięciu i założeniu własnych rodzin wybierali nasze przedszkole dla swoich maluchów. Priorytetem dla nas jest zapewnienie bezpiecznego i pełnego otwartości miejsca pozwalającego na zabawę i naukę.

W przedszkolu utworzone są trzy kameralne oddziały – maluszki, średniaki i starszaki. Realizujemy również roczne przygotowanie przedszkolne dla dzieci 6-letnich. Z uwagi na mała ilość dzieci w grupie zapewniamy przedszkolakom i ich rodzicom indywidualne podejście. W warunkach zbliżonych do domowych dzieci nawiązują przyjaźnie i uczą się życia w społeczeństwie.

W przedszkolu zatrudnieni są nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje z zakresu wychowania przedszkolnego. Realizując podstawę programową dbamy o wszechstronny rozwój – uczymy rozwiązywania konfliktów, budujemy pewność siebie naszych dzieciaków, wspieramy rozwijanie talentów. Przedszkolaki otoczone są czułością i troską naszych cioć. Poprzez zabawę rozwijamy w dzieciach ciekawość świata, otwartość i odwagę. Pracujemy nowoczesnymi i aktywnymi metodami uznawanymi za najkorzystniejsze dla rozwoju dziecka. Posiadamy bogatą bazę różnorodnych pomocy dydaktycznych. W przedszkolu jest sala zabaw – osobne pomieszczenie wypełnione piankowymi kształtkami ze zjeżdżalnią i basenem z kulkami. Nasze przedszkole posiada własną kuchnię, gdzie przygotowywane są pyszne posiłki dostosowane do preferencji dzieci.

W naszej ofercie jest wiele zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia taneczne.

Galeria zdjęć (5)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
meeting_room
Gabinety specjalistyczne
style
soup_kitchen
Własna kuchnia
local_florist
Własny ogród
outlined_flag
record_voice_over
Logopedia

Przykładowy plan dnia

Schodzenie się dzieci
zabawy swobodne, dowolne w kącikach zainteresowań, rysunki dowolne, zabawy ruchowe, gry i zabawy dydaktyczne, indywidualna praca z dzieckiem, rozmowy z rodzicami
Śniadanie
dalszy ciąg zabaw
Zajęcia
zajęcia organizowane, dodatkowe, zgodnie z podstawą programową
Obiad
obiad przygotowany w naszej własnej kuchni
Zabawy swobodne
spacery, zabawy na powietrzu
Podwieczorek
Zajęcia
zabawy w kącikach zainteresowań, gry, praca indywidualna

sports_martial_arts
Gimnastyka korekcyjna
public
sports_kabaddi
Tańce
language
Ceramika
translate
Warsztaty teatralne

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place