west

star   5.0(26 opinii)

Informacje na temat placówki

O nas

Przedszkole Baby English Academy powstało w 2009 roku i od tamtego czasu jest miejscem, w którym maluchy mają zapewnioną najlepszą edukację, w którym czują się szczęśliwe i bezpieczne.

W Baby English Academy:

- zapewniamy dzieciom najwyższy możliwy poziom przygotowania do podjęcia nauki szkolnej;

- dzięki stałej obecności lektorów i native speakerów maluchy mają zapewniony ciągły kontakt z językiem angielskim – zarówno podczas zajęć, jak i aktywności życia codziennego;

- współpracujemy ze specjalistami z zakresu integracji sensorycznej, logopedii i psychologii dziecięcej;

- organizujemy cykliczne spotkania i wysyłamy maile, dzięki którym nasi rodzice są zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje z ich dziećmi;

- posiadamy własny, w pełni wyposażony plac zabaw;

- codziennie spacerujemy i bawimy się z podopiecznymi na świeżym powietrzu;

- posiadamy małe, kameralne grupy, dzięki którym nasi nauczyciele są w stanie podejść do każdego dziecka w sposób indywidualny;

-zainstalowany jest system kamer, dzięki czemu rodzice mogą w każdej chwili podejrzeć, co robi ich dziecko;

- naszym podopiecznym podajemy pyszne i zdrowe posiłki.

Dlaczego nas polubicie?

- Bo Wasze dzieci już na etapie przedszkola zaczną mówić po angielsku! Otrzymają też w pełni fachowe przygotowanie do dalszych etapów edukacji, co zaowocuje pewnością siebie i radością z nauki w dowolnie wybranych przez nich szkołach.

- Bo zdrowie maluchów jest dla nas priorytetem. Okazujemy to poprzez spędzanie mnóstwa czasu na własnym placu zabaw oraz serwowanie wyśmienitych i zdrowych posiłków, których ułożeniem i zbilansowaniem zajmuje się dietetyk.

- Bo będziecie mieć pewność, że Wasze dzieci spędzają czas w otoczeniu pełnym miłości i ciepła - w warunkach jak najbardziej zbliżonych do domowych.

- Bo zadbamy o to, żebyście mieli poczucie komfortu, że wybraliście przedszkole z tradycjami, świetnymi referencjami, któremu od 2009 roku zaufały już setki Rodziców!

Dlaczego polubią nas Dzieci?

- Bo poprowadzimy ich na drodze do fascynujących, czasami zaskakujących odkryć.

- Bo zapewnimy im mnóstwo zabawy, uśmiechu i wspólnego poznawania świata.

- Bo każde z nich jest dla nas najważniejsze i wszystkie z nich traktujemy na równi!

Galeria zdjęć (28)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place