west

star   4.3(3 opinie)

Informacje na temat placówki

NASZA WIZJA

Każde dziecko ze względu na swoją niepowtarzalność wymaga indywidualnego podejścia. Chcemy zapewnić dziecku stymulowanie rozwoju, dostosowując się do jego potrzeb.

RESPEKT

W kontaktach z dzieckiem będziemy kierować się zasadą respektowania jego praw i szacunkiem.

OPIEKUN

Według nas dzieckiem powinien towarzyszyć mądry, odpowiedzialny, życzliwy dorosły, który będzie stymulował, wspierał aktywność poznawczą dzieci.

BEZPIECZEŃSTWO

Ważne dla rozwoju dziecka jest poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkowej miłości i akceptacji.

ROZWÓJ

Wszelkie proponowane przez nas działania edukacyjne będą odpowiadać potrzebom rozwojowym dzieci, a także wzbudzać ciekawość, rozwijać myślenie twórcze i zdolności.

POMOC

Pragniemy pomóc dziecku w budowaniu poczucia własnej wartości, pewności siebie i samodzielności.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place