west

star   5.0(5 opinii)

Informacje na temat placówki

Nasza filozofia

Autorska koncepcja wychowawcza przedszkola EduMontessori powstała jako fuzja kilku różnych metod: Marii Montessori, Porozumienia bez przemocy, Rodzicielstwa bliskości i Logodydaktyki.

Podopiecznych naszego przedszkola uczymy, jak ważne w życiu jest budowanie zdrowych relacji z innymi ludźmi i tworzenie silnych więzi. Tworzymy dla nich przyjazne otoczenie, aby nieskrępowane niczym mogły chłonąć wiedzę i bez przeszkód się rozwijać.

Działamy w myśl Idei Bycia z dzieckiem, zamiast suchego wychowywania go. Dajemy malcom przestrzeń do swobodnego wyrażania własnego zdania, określania siebie i mówienia wprost o swoich emocjach.

Pomagamy w rozwoju potencjału dzieci, kształtowaniu dobrych nawyków oraz nabywaniu umiejętności interpersonalnych. Pozwalamy maluchom kroczyć obraną przez siebie drogą, podchodząc do ich wyborów z empatią i pełnym zrozumieniem - wspieramy, ale dajemy przestrzeń do samodzielności.

Nasz program

Program EduMontessori koncentruje się na zapewnieniu dzieciom swobody wyboru, dzięki czemu rozwija się także ich samodzielność.

Każdy z naszych podopiecznych ma możliwość pracowania samodzielnie, z wykorzystaniem różnorodnych pomocy dydaktycznych. Sam program obejmuje osiem działów:

- życie codzienne i zasady grzecznościowe,

- sensorykę,

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place