west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Gminne w Gwiazdowie z filią w Sławsku jest przedszkolem publicznym. Organem prowadzącym przedszkole jest Gmina Sławno. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16:00. Do przedszkola przyjmowane są dzieci od 3 do 6 lat. Podstawową jednostką organizacyjną przedszkola jest oddział, maksymalna liczba dzieci w przedszkolu wynosi 20. W przedszkolu funkcjonują 2 oddziały zróżnicowane wiekowo. Dzieci mogą korzystać z 3 posiłków (Śniadanie, obiad i podwieczorek).

BAZA PRZEDSZKOLA

Przedszkole mieści się w centrum wsi, w wolnostojącym budynku otoczonym zielenią. Posiada bardzo dobre warunki pobytu dzieci. Nasze przedszkole jest kolorowe i bajeczne . Sale jasne,ciepłe, przestronne, nowocześnie umeblowane i doskonale wyposażone w różnego rodzaju pomoce i zabawki umożliwiające wszechstronny rozwój dzieci. Toalety przy salach - przystosowane dla małych dzieci. Sala sportowa wyposażona w przyrządy do gimnastyki korekcyjnej i zabaw ruchowych. Przy przedszkolu znajduje się bezpieczny, ogrodzony plac zabaw ze zjeżdżalnią, zabawkami na sprężynach, miejscem do gry w piłkę oraz ćwiczeń.

Galeria zdjęć (70)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sławsko 97 B, 76-100 Sławsko