west

star   5.0(6 opinii)

Informacje na temat placówki

naszabajka.png

NASZA BAJKA zaprasza dzieci w wieku od 1 roku do 6 lat.

Nasza placówka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu
domków jednorodzinnych w Nowym Dworze Mazowieckim — Modlin Stary.

Oferujemy fachową opiekę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Zapewniamy smaczne posiłki dostosowane do dzieci. Wyżywienie jest w formie cateringu przedszkolnego, jadłospis jest układany przez dietetyka. Istnieje możliwość dostosowania indywidualnej diety dla dziecka z alergią pokarmową.

W każdym tygodniu dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych i tanecznych.

Naszą misją jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy czuły się u nas szczęśliwe i bezpieczne. Nasza placówka jest miejscem świetnej zabawy, zdobywania wiedzy oraz nawiązywania pierwszych przyjaźni. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość oraz wrażliwość. Uczymy dzieci poczucia własnej wartości, wiary we własne możliwości oraz koleżeństwa. Staramy się zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój poznawczy, fizyczny, emocjonalny oraz społeczny. Naszym założeniem jest przygotowanie dzieci do odnoszenia sukcesów edukacyjnych na miarę ich indywidualnych możliwości.

GRUPA PRZEDSZKOLNA

Nasza grupa przedszkolna przeznaczona jest dla dzieci od 2,5 roku. Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem w pracy z dziećmi, którzy skutecznie kształtują gotowość dziecka do nauki szkolnej, przez co zapewniają mu lepsze szanse edukacyjne i wszechstronny rozwój. Ponadto uczą dzieci współdziałania i pracy w grupie, a także samodzielności i radzenia sobie z różnymi problemowymi sytuacjami. Bardzo dużą uwagę przykładamy do rozwijania samodzielności u dzieci. Staramy się, aby dziecko stopniowo osiągało coraz wyższy stopień samodzielności, zarówno w samoobsłudze jak i w toku myślenia. Jednym z naszych założeń jest rozbudzenie u dzieci potrzeby dbałości o zdrowie i ciało.

GRUPA ŻŁOBKOWA

Nasze grupy żłobkowe przeznaczone są dla dzieci od 1. roku życia do 3 lat. Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowani opiekunowie, którzy ukończyli odpowiednie kursy oraz znają zasady udzielania pierwszej pomocy dziecku. Zapewniamy dzieciom opiekę w bezpiecznych i higienicznych warunkach zbliżonych do warunków domowych. Gwarantujemy właściwą opiekę pielęgnacyjną oraz edukacyjną, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka. Opiekunowie prowadzą zajęcia opiekuńczo — wychowawcze i edukacyjne uwzględniające rozwój psychomotoryczny każdego z naszych podopiecznych.

Najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Tylko u nas tak ciepła i domowa atmosfera :)

Zapraszamy!

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place