west

Niepubliczne
star   4.8(28 opinii)

Informacje na temat placówki

Misją naszego przedszkola jest zapewnienie dzieciom jak najlepszej opieki, wspierającej ich rozwój i uwzględniającej indywidualne potrzeby każdego z nich.

W przedszkolu miejsce dla siebie znajdzie aż 80 dzieci. Podzieliliśmy je na cztery grupy wiekowe, a każda z nich otrzymała swoją dedykowaną salę - dużą, pełną przestrzeni, ale także przytulną i zapewniającą poczucie bezpieczeństwa; pełną interesujących zabawek oraz pomocy dydaktycznych.

Przedszkole Jesteśmy Razem powstało w 2009 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Jesteśmy Razem". Funkcjonujemy jako przedszkole społeczne. Pobierane czesne przeznaczamy nie tylko na turnusy rehabilitacyjne, ale także na tworzenie nowych miejsce w Lęborku, które będą przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo te maluchy, które posiadają orzeczenie o kształceniu specjalnym nie płacą ani za pobyt w naszym przedszkolu, ani za terapie.

Naszym podopiecznym oferujemy bezpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, profilaktyki logopedycznej, alpakoterapii czy nauki tańca.

Galeria zdjęć (4)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place