west

star   (-)

Informacje na temat placówki

O nas

🐝 Nasze przedszkole powstało już w 2011 roku i od tamtej pory jest miejscem, w którym rodzice dzieci między 2,5 a 5 rokiem życia mogą liczyć na to, że ich pociechami z pełnym zaangażowaniem zajmie się profesjonalna, wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

🐝 Wkładamy całe serce we wspieranie dzieci na drodze ich indywidualnego rozwoju – szczególnie ważne jest dla nas stworzenie takiej atmosfery, w której maluchy będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

🐝 Pracę naszej kadry wspomagają nauczyciele zajęć dodatkowych oraz doświadczony logopeda.

🐝 Nasi nauczyciele zwracają szczególną uwagę na potrzeby maluchów – profesjonalnie obserwując postępy i ewentualne niepokojące zachowania lub trudności dzieci. Dzięki temu mogą odpowiednio szybko zareagować i pomagać maluchom korygować wszelkie nieprawidłowości.

Nasza filozofia

Wiemy, że dzieci najwięcej zyskują dzięki zabawie – dobrze poprowadzona staje się najlepszą możliwą formą uczenia się dla maluchów w wieku przedszkolnym. W Pszczółce dokładamy wszelkich starań, aby to właśnie zabawa wzbogacała wartości i doświadczenia wyniesione z domu.

Naszym podopiecznym chcemy zapewniać jak najlepsze warunki, aby mogli u nas bez żadnych problemów nabywać nowe umiejętności, wszechstronnie się rozwijać, uczyć się samodzielności i otwartości na nowe doświadczenia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Pogodna 42, 20-337 Lublin