west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dobierając programy i metody pracy kierujemy się zasadą wszechstronnego, zindywidualizowanego i zróżnicowanego podejścia do rozwoju dziecka.

Naszym założeniem jest, aby wykorzystywane w codziennej pracy metody, pozostawiały nauczycielowi jak i dziecku dużą autonomię, ale jednocześnie aby były środkiem wielopłaszczyznowej stymulacji wszelkiej aktywności dziecka.

Bogata oferta zajęć autorskich, oferowanych w ramach podstawowej opłaty za przedszkole sprawia, że dzieci w naszym przedszkolu nigdy się nie nudzą. Aktywnie spędzają czas, codziennie poznają coś nowego, własnoręcznie tworzą różnorodnymi technikami i materiałami oryginalne prace plastyczne, aranżują ciekawe zabawy i współuczestniczą w szeroko rozumianym „życiu przedszkola”.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zygmunta Vogla 9, 02-963 Warszawa