west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze Przedszkole istnieje od 2000 r., znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków północno-wschodniej części Warszawy w Białołęce Dworskiej, u zbiegu ulic Wałuszewskiej i Ołówkowej. Urokliwa zieleń ogrodu i pobliskiego lasu sprawiają, że duży jasny budynek pięknie komponuje się z otoczeniem i daje poczucie bezpiecznego domu dla przebywających tu dzieci.
Jesteśmy niepubliczną, ogólnodostępną placówką o charakterze katolickim.

Ogromnym atutem jest przestronny, pięknie urządzony plac zabaw w ogrodzie z fontanną, z nowym, atrakcyjnym sprzętem.

Jesteśmy czterooddziałowym Przedszkolem, dwie starsze grupy, w tym "zerówka", mieszczą się w wyremontowanych pomieszczeniach na piętrze, dzieci młodsze przebywają w dwóch grupach na parterze. Każda grupa ma do swojej dyspozycji dobrze wyposażoną salę zabaw, jadalnię oraz łazienkę. Szatnia jest wspólna dla dwóch grup, jedna na dole, druga na piętrze. Mamy też salę rytmiczną, gdzie centralne miejsce zajmuje pianino oraz salę gimnastyczną.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wałuszewska 48, 03-005 Warszawa