west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze Przedszkole to miejsce, gdzie Dzieci czują się jak w domu i otrzymują dużo ciepła i zainteresowania, gdzie zdobywają wiedzę i są wspierane w dążeniu do samorealizacji. Miejsce, które zapewnia im rozwój i zabawę pod okiem zaangażowanych i kochających pracę z dziećmi pedagogów.

Przedszkole Niepubliczne Smerfolandia powstało po to, by wspierać rodziców w trudzie wychowywania ich dziecka w dzisiejszym szybkim tempie życia.

Co nas wyróżnia?

- Kadra posiadająca wszelkie kwalifikacje do pracy z dziećmi uzupełniane corocznie szkoleniami: nasz zespół pedagogów to profesjonaliści, dla których czas poświęcony dzieciom to nie tylko praca, ale i przyjemność.

-W każdej grupie wiekowej są przynajmniej dwie osoby, posiadające wykształcenie pedagogiczne lub będące w trakcie studiów.

-Naszą Kadrę wspierają specjaliści: psycholog i logopeda, którzy kompleksowo dbają o prawidłowy rozwój naszych przedszkolaków. Prowadzą zajęcia indywidualne i grupowe w zależności od indywidualnych potrzeb każdego dziecka i grup y wiekowej.

- Solidna nauka języka angielskiego i francuskiego: nasze dzieci od najmłodszych lat mają codziennie kontakt z językiem obcym (trzy razy w tygodniu odbywają się zajęcia z jęz. angielskiego i dwa razy z jęz. francuskiego). Nauczanie przebiega w sposób naturalny z wykorzystaniem zabaw, gier edukacyjnych, śpiewu.

- Realizacja podstawy programowej w inspirujący dziecko sposób w oparciu o programy naukowe oraz autorskie nauczycieli.

- Liczne zajęcia w ramach czesnego: j. angielski, francuski, rytmika, balet, piłka nożna, duży ekolog, mały ekolog, korektywa.

- Przynajmniej raz w miesiącu odwiedza nas mobilny Teatrzyk ze swoim przedstawieniem .

- Dołączyliśmy do „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”, dzięki czemu mogliśmy znacznie powiększyć zasób naszej przedszkolnej biblioteczki.

- Posiadamy dwa place zabaw przystosowane do wieku dzieci z miejscem do odpoczynku. Wszystkie grupy przedszkolne mogą jednocześnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

- Przestronne sale, każda z własną toaletą.

- Sala gimnastyczna, służąca również jako sala widowiskowa.

- Własna kuchnia z domowymi posiłkami, wzbogacona o owoce i warzywa podawane dzieciom codziennie do śniadania, II dania i podwieczorku. Przygotowujemy również posiłki dla dzieci z alergiami lub wykluczeniami pokarmowymi.

- Domofony zwiększające bezpieczeństwo naszych dzieci.

Galeria zdjęć (9)

Przykładowy plan dnia

06:30 - 08:30
Czas kreatywny
Inspirowanie przez nauczycielkę zabaw i zajęć indywidualnych w małych grupach i zespołach, zabawy dowolne w kącikach zainteresowań, zabawy integracyjne. Twórcza aktywność dzieci. Indywidualne zajęcia i zabawy wspomagające rozwój.
08:30 - 09:00
Grupowe zabawy integracyjne.
09:00 - 09:30
Śniadanie
09:30 - 11:00
Obiad - Zupa
11:30 - 13:15
Odpoczynek poobiedni.
Dzieci młodsze: odpoczynek na leżakach - słuchanie bajek, muzyki relaksacyjnej, spokojne zajęcia organizowane przez nauczyciela. Dzieci starsze: zabawy i gry stolikowe, słuchanie bajek, muzyki relaksacyjnej zabawy w kącikach zainteresowań. Zabawy na powietrzu. Zajęcia dodatkowe.
13:30 - 14:00
Obiad-II danie
14:00 - 15:00
Zajęcia dodatkowe, zabawy w grodzie przedszkolnym, zabawy ruchowe, spacery
15:00 - 15:30
Podwieczorek I
15:30 - 17:00
Doskonalenie umiejętności zdobytych przez dzieci podczas zajęć dydaktycznych - praca indywidualna. Inspirowanie dzieci do podejmowania samodzielnej działalności.
W zależności od pogody zabawy na świeżym powietrzu lub w kącikach kreatywnej zabawy. Zajęcia dodatkowe.
17:00 - 17:15
Podwieczorek II

smart_toy
Balet
directions_run
Piłka nożna
Duży ekolog
Mały ekolog
air
Korektywa
bedroom_baby
Mobilny Teatrzyk ze swoim przedstawieniem
raz w miesiącu
Zwierzakoterapia
Cykliczne spotkania ze zwierzętami (alpaki, psy i wiele innych)

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place