west

Niepubliczne
star   4.0(8 opinii)

Informacje na temat placówki

To my kształtujemy przyszłość naszych dzieci - od najmłodszych lat mamy wpływ na to, jakim osobami będą w dorosłym życiu.

W naszym przedszkolu codziennie pracujemy, aby wzbudzać w podopiecznych ciekawość świata, a dzięki indywidualnemu podejściu do dzieci jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o ich potrzeby. Ułatwiają to posiadane przez nas pomoce dydaktyczne, na przykład zabawki Montessori.

Wiemy, że przedszkole jest bardzo ważnym etapem ścieżki edukacyjnej. Nasza wykwalifikowana kadra dba o to, aby jak najbardziej ułatwić podopiecznym start na tej długiej, często stresującej drodze do zdobycia wykształcenia.

W naszej autorskiej ofercie programowej znajdziecie:

- rytmikę,

- zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Systemu Rozrywki Ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL,

- dostosowany do wieku program “Easy English”, który ułożyliśmy w oparciu o Super Simple Learning oraz Cheeky Monkey;

- kółko teatralno-plastyczne,

- zajęcia terapeutyczne “Ja i mój świat”, prowadzone przez wykwalifikowaną panią familiolog;

- zajęcia logopedyczne,

- zajęcia psychologiczne,

- częste, pełne niezapomnianych wrażeń wycieczki do muzeów, bibliotek, na najróżniejsze wystawy i do zoo;

- odwiedziny ciekawych gości: przedstawicieli różnych zawodów czy kultur,

- naukę czytania, dostosowaną do możliwości dzieci;

- bajkoterapię,

- slajdowiska dla dzieci i rodziców,

- możliwość wstępnej diagnozy i wskazania kierunku w zakresie logopedii i psychologii dziecięcej;

- elementy terapii pedagogicznej, mającej wspomóc bardziej nieśmiałych i wycofanych podopiecznych.

Dodatkowo nasze przedszkole oferuje:

- organizację imprez urodzinowych z możliwością wyboru jednego z sześciu ciekawych scenariuszy;

- wakacje w przedszkolu, podczas których dzieci będą chodzić na wycieczki, rozwijać się pod kątem twórczym i sportowym, a wszystko to zostanie zwieńczone masą zabawy na świeżym powietrzu.

Galeria zdjęć (4)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place