west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

"Pszczółka" to niepubliczne przedszkole mieszczące się przy ul. Pogodnej 42 w Lublinie. Nasza kameralna placówka działa czynnie od września 2011 i przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Codziennie realizujemy program edukacyjny zgodny z podstawą programową określoną rozporządzeniem MEN, który jest przyjazny dzieciom. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna składająca się z nauczycieli do zajęć dodatkowych, logopedy oraz opiekunów z pełnym zaangażowaniem zajmuje się dziećmi, a za priorytet przyjmujemy wspieranie indywidualnego rozwoju, pomaganie rodzinie w wychowaniu jak również zapewnienie odpowiedniej atmosfery, by dziecko czuło się bezpieczne i szczęśliwe.

Warunki do nabywania przez dzieci umiejętności, które tworzymy zawsze są zgodne z ich możliwościami rozwojowymi. Kreujemy przestrzeń do wszechstronnego i indywidualnego rozwoju, aby były one samodzielne oraz otwarte na nowe doświadczenia. Obecność dziecka w grupie przedszkolnej stwarza nauczycielom okazję do jego profesjonalnej obserwacji, ewentualnego zauważenia niepokojącego zachowania czy niedostatku podstawowych umiejętności – nauczyciel może rozwijać i korygować zaburzone funkcje dziecka.

Wychowanie przedszkolne jest niezwykle cenną okazją do nabywania doświadczeń w trakcie zabawy, jest procesem uczenia się, pozwala wzbogacić wartości i doświadczenia wyniesione z domu o doświadczenia rówieśników.

Wyżywienie w przedszkolu obejmuje I śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek, które dostarczane są przez catering.

Przedszkole zapewnia:
- Realizację programu dydaktyczno-wychowawczego zatwierdzonego przez MEN;
- Wachlarz zajęć dodatkowych;
- Przyjęcia urodzinowe dzieci;
- Spotkania z ciekawymi osobami reprezentującymi różne zawody;

Udogodnienia w placówce

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Pogodna 42, 20-337 Lublin