west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole jest placówką dwuoddziałową. Funkcjonuje około 40 lat. Usytuowane jest w Maszewie i przyjmuje dzieci z 8 okolicznych wsi. uczą się tutaj dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Budynek jest odnowiony, kolorowy bezpieczny dla dzieci. Ogród posiada bazę rekreacyjną nowoczesną połączoną z tradycyjnymi zabawkami sprzed lat, które są odnowione, kolorowe i bezpieczne dla dzieci. Mamy kolorowy ogródek ozdobiony żonkilami tworzącymi Pole Nadziei, wieloletnimi kwiatami, krzewami i drzewkami ozdobnymi. Podłoże wyłożone jest kamyczkami. Podwórko pokrywa zielona trawa, otoczone jest drzewami i tujami. Ze wszystkich stron jest ogrodzone, co daje poczucie bezpieczeństwa dzieciom, rodzicom i personelowi. W czasie prowadzenia zajęć podstawowych drzwi główne są zamknięte dla osób postronnych. Przedszkole posiada wykształconą i doświadczoną kadrę z długoletnim stażem. Nasze motto brzmi: "Przedszkole drugi dom". Dzieciom oferujemy mnóstwo zajęć wykorzystując różnorodne formy i metody pracy. Raz w tygodniu odbywają się zajęcia z rytmiki. Wszystkie dzieci zapoznają się z podstawami j. angielskiego. Innowacją są spotkania z ciekawymi ludźmi, zawodami. Projekt tan rozpoczęliśmy jeszcze przed pandemią. Dzieci z naszego przedszkola wyjeżdżają na wycieczki edukacyjno-rekreacyjne. W bieżącym roku szkolnym prowadzimy projekt pt: Kompetentne przedszkolaki z Maszewa, współfinansowany z funduszy EFS. Kompetencje kluczowe z matematyki, ekspresji kulturalnej, przyrody, informatyki, techniki, kreatywności i j. angielskiego dzieci poznają i rozwijają na bezpłatnych zajęciach dodatkowych. Placówka pozyskała dofinansowanie w wysokości 150 100. 00 zł. Beneficjentem jest Urząd Gminy Maszewo, a placówka jest realizatorem projektu.

30 czerwca projekt został zakończony. Zrealizowany w 100%.

Galeria zdjęć (4)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place