west

Katolickie
star   5.0(9 opinii)

Informacje na temat placówki

Nasze Przedszkole na warszawskiej Białołęce swoją opieką obejmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole posiada znakomite  warunki lokalowe oraz piękny, ogromny zielony ogród: dwa place zabaw dla dzieci młodszych i jeden dla starszych, wyposażone w kolorowe zestawy zabawowe oraz parking. Wokół przedszkola jest dużo terenu zielonego obfitującego w roślinność i różnego rodzaju ptactwa. Placówka posiada również mały ogródek, gdzie dzieci mogą obserwować wzrost warzyw i dojrzewanie owoców.

Na parterze znajdują się pomieszczenia administracyjne, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze sala wielofunkcyjna dobrze wyposażona w instrumenty muzyczne, sprzęt sportowy i do integracji sensorycznej. W budynku mieszczą się cztery duże sale dydaktyczne z zapleczem sanitarnym oraz dwa gabinety przeznaczone dla psychologa i logopedy. Sale wyposażone są w kolorowe meble i dywany, sprzyjają dobrej zabawie i nauce. Budynek przedszkola jest funkcjonalny i zapewnia bezpieczne warunki do rozwoju dzieci oraz daje wiele możliwości wspierania ich harmonijnego rozwoju. Przedszkole posiada także salę teatralną.

W naszej placówce odbywają się duże imprezy „Dzień Integracji” i „Dzień Rodziny”. W ramach czesnego dzieci uczęszczają na zajęcia z języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną, zajęcia umuzykalniające, teatrzyki, warsztaty bębniarskie, koncerty edukacyjne i warsztaty Biblijne.

Przedszkole otrzymało certyfikaty: Laureatów Plebiscytu ORŁY Edukacji i „Zadowolony konsument” potwierdzający najwyższą jakość usług edukacyjnych. Zostało również wyróżnione przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny - „Przedszkole Przyjazne Rodzinie”. W przedszkolu panuje ciepła i rodzinna atmosfera.

Przedszkole  posiada własną nowoczesną kuchnię oraz wykwalifikowany personel. Panie kucharki przygotowują zdrowe, smaczne i urozmaicone posiłki. Bogaty jakościowo  jadłospis uwzględnia potrzeby dzieci z alergiami pokarmowymi, dlatego przygotowywane są diety:

• bezmleczne,

Przykładowy plan dnia

śniadanie
zajęcia programowe
spacery, wycieczki, zabawy, pobyt na podwórku
obiad
podział
grupa najmłodsza – leżakowanie, grupy starsze – zajęcia indywidualne, zabawy, zajęcia dodatkowe
podwieczorek
zajęcia programowe
zabawy w sali, zajęcia indywidualne, zabawy na podwórku, rozchodzenie się dzieci

soup_kitchen

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place