west

Integracyjne
star   4.9(16 opinii)

Informacje na temat placówki

Nasze przedszkole to miejsce, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjająca indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych.
Nadrzędnym celem jest dobro dziecka, zaś priorytetem zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, wspierając go w odkrywaniu i pobudzaniu swoich naturalnych uzdolnień i predyspozycji. Podnoszenie jakości pracy przedszkola jest procesem ciągłym, który w zasadzie nigdy się nie kończy.

Jesteśmy placówką, która funkcjonuje od września 2015 roku. Początkowo byliśmy przedszkolem ogólnodostępnym, jednak od stycznia 2019 roku wychodząc na przeciw dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych przekształciliśmy się w przedszkole z oddziałami integracyjnymi.

Naszym celem jest stworzenie dzieciom najbardziej optymalnego rozwoju we wszystkich sferach funkcjonowania. Zapewnienie warunków, w których pod opieką wykwalifikowanej kadry będą mogły nie tylko zdobywać wiedzę i doświadczenie ale również rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, będą doświadczać, eksperymentować, poznawać otaczającą rzeczywistość, bawić się, a przede wszystkim czuć się beztrosko i bezpiecznie.
Kierując się doświadczeniem oraz wykorzystując nowoczesne metody nauczania, stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko znajdzie najlepszą opiekę oraz doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności, odkrywania talentów i zainteresowań. Chcemy, aby to tu Twoje dziecko przychodziło z radością, zaciekawieniem i oczekiwaniem na ‘coś specjalnego’ każdego dnia. Chcemy, abyście Wy, Rodzice, mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wspólnie z Wami pragniemy odkrywać ogromny potencjał najmłodszych, bawiąc uczyć, a ucząc, towarzyszyć im w stawianiu pierwszych odważnych kroków w świat.

Galeria zdjęć (3)

Udogodnienia w placówce

style
restaurant_menu
Catering
stroller
Podjazd dla wózków
local_florist
Własny ogród
outlined_flag

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
4.9
star
4.9

Czystość

starstarstarstarstar

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place