west

star   (-)

Informacje na temat placówki

Brak informacji

Właściciel tej placówki nie dodał jeszcze opisu. Jeżeli masz jakieś pytania, skorzystaj z modułu wiadomości.

Galeria zdjęć (12)

Udogodnienia w placówce

ac_unit
Klimatyzacja
local_parking
Parking
stroller
Podjazd dla wózków
soup_kitchen
Własna kuchnia
local_florist
Własny ogród
outlined_flag
record_voice_over
Logopedia

Przykładowy plan dnia

Schodzenie się dzieci
Zabawy swobodne w grupie zbiorczej: zabawy dowolne podejmowane przez dzieci, wyzwalające ich aktywność. zabawy ruchowe inspirowane przez nauczyciela. Rozmowy indywidualne i zespołowe wypływające z zainteresowań dzieci.
Zajęcia we własnych grupach
Inspirowanie dzieci do podejmowania różnorodnych form pracy wg indywidualnych potrzeb dziecka, m.in. zabawy konstrukcyjne, tematyczne, badawcze,, ruchowe, dydaktyczne. Zabawy z zestawu zabaw ruchowych, zabawy integrujące grupę.
Czynności higieniczne przed śniadaniem
Przygotowanie do śniadania, m.in. czynności higieniczne, samoobsługowe, porządkowe.
Śniadanie
Doskonalenie estetycznego spożywania posiłków oraz kulturalnego zachowania przy stole. Po śniadaniu czynności higieniczne. Mycie zębów
Realizacja Podstawy Programowej
Realizacja zadań edukacyjnych godnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka oraz czasem trwania zajęć. Zajęcia dydaktyczne rozwijające umiejętności matematyczne, plastyczne oraz muzyczne. Organizowanie zabaw twórczych, ruchowych, badawczych, tematycznych, stymulacyjnych dzieci. Indywidualne or4az zespołowe ćwiczenia pamięci, mowy, spostrzegawczości, sprawności grafomotorycznej. Zajęcia przygotowujące dzieci do posługiwania się językiem angielskim . Pobyt na świeżym powietrzu: spacery, wycieczki, zabawy i gry ruchowe, obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie podczas zmieniających się pór roku.
Czynności higieniczne przed obiadem
Przygotowanie do obiadu , m.in. czynności higieniczne, samoobsługowe i porządkowe.
Obiad
Zwracanie uwagi na kulturę spożywania posiłku oraz porządek wokół siebie. Zabiegi higieniczne po posiłku.
Odpoczynek po obiedzie
Słuchanie muzyki relaksacyjnej, , kołysanek, bajek czytanych przez nauczyciela. Ćwiczenia oddechowe, słuchowe oraz narządów artykulacyjnych.
Utrwalenie poznanych treści
Zabawy wspomagające, ćwiczenia indywidualne z dziećmi dostosowane do ich możliwości. Ćwiczenia utrwalające wiadomości z zajęć edukacyjnych. Dowolna działalność dzieci, zabawy spontaniczne w kącikach zainteresowań. Obserwacja dzieci podczas zabaw.
Podwieczorek
Zabiegi higieniczne przed posiłkiem. Kulturalne zachowanie się przy stole oraz estetyczne spożywanie posiłku. Czynności higieniczne po spożytym posiłku.
Zabawy w kącikach zainteresowań
Zabawy wspomagane przez nauczyciela, zabawy swobodne w kącikach zainteresowań lub na placu zabaw. Ćwiczenia indywidualne z dziećmi dostosowane do ich możliwości. Układanie i porządkowanie zabawek, porządkowanie sal. Rozchodzenie się dzieci.
Pobyt w sali zbiorczej
Zabawy swobodne w grupie zbiorczej: zabawy dowolne podejmowane przez dzieci, wyzwalające ich aktywność. Zabawy ruchowe inspirowane przez nauczyciela. Rozmowy indywidualne i zespołowe wypływające z zainteresowań dzieci.

Placówka nie prowadzi rekrutacji

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Szkolna 2, 63-421 Janków przygodzki