west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „FikuMiku” powstały z marzenia, aby stworzyć dla dzieci miejsce, w którym priorytetami będą ich rozwój i bezpieczeństwo. Miejsce, do którego rodzice bez strachu przyprowadzą swoje pociechy; prowadzone przez ludzi troskliwych i godnych tego największego zaufania.

Misją żłobka i przedszkola „FikuMiku” jest zapewnienie dzieciom możliwości wspólnej zabawy oraz nauki, przyjaznej oraz dostosowanej do ich potrzeb rozwojowych.

Wychodzimy z założenia, że każdy maluch jest niepowtarzalną indywidualnością – ze swoim własnym prawem do wyboru, samodzielności, szukania rozwiązań, podejmowania własnych rozwiązań czy popełniania błędów. Naszą misją, jako opiekunów tych maluchów, jest zapewnienie im takiego miejsca, które pokaże im, że odkrywanie świata to proces pełen niezapomnianych wrażeń oraz dający satysfakcję.

W naszej placówce zapewniamy maluchom przestronne, jasne sale – wyposażyliśmy je w atestowane meble, urządzenia oraz mnóstwo ciekawych zabawek oraz rozwijających pomocy edukacyjnych. Każda sala jest również wyposażona w odświeżacze powietrza, neutralizujące wirusy i bakterie oraz eliminujące alergeny.

Posiadamy także własny plac zabaw, w pełni wyposażony w atestowane urządzenia, osobny dla dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Bezpieczeństwo maluchom zapewnia również specjalna nawierzchnia, absorbująca upadek.

Udogodnienia w placówce

audiotrack
outlined_flag

Przykładowy plan dnia

06:30 - 08:00
Zabawy dowolne wg zainteresowań (zabawy manipulacyjne, konstrukcyjne, tematyczne, dydaktyczne)
08:00 - 08:30
Zestaw ćwiczeń porannych, czynności higieniczno-porządkowe
08:30 - 09:00
I śniadanie
09:00 - 10:00
Zajęcia dydaktyczne realizowane wg programu wychowania przedszkolnego
10:00 - 10:15
Czynności higieniczno-porządkowe
10:15 - 10:45
II śniadanie
10:45 - 12:00
Zabawa w ogrodzie i na placu zabaw
12:00 - 12:15
Przygotowanie do obiadu, czynności higieniczne i porządkowe
12:15 - 12:45
Obiad
12:45 - 14:00
Odpoczynek – drzemka, bajkoterapia, ćwiczenia relaksacyjne, zabawy tematyczne wg zainteresowań
14:00 - 14:30
Podnoszenie dzieci ze snu, toaleta
14:30 - 15:00
Podwieczorek
15:00 - 17:30
Zabawy w kącikach zainteresowań, wyjście do ogrodu, zabawy dowolne, porządkowanie zabawek, Odbieranie dzieci z przedszkola, kontakt indywidualny z rodzicem.

public
realizacja podstawy programowej rekomendowanej przez Kuratorium Oświaty

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place