west

star   (-)

Informacje na temat placówki

O nas

🏡 Leśna Chatka otworzyła swoje drzwi wiosną 2019 roku – od tamtego czasu wiele się zmieniło, znaleźliśmy odpowiedzi na mnóstwo nurtujących nas pytań i podjęliśmy się opieki nad wieloma maluchami.

🏡 Dzisiaj jesteśmy już prężnie działającym i wciąż rozwijającym się punktem przedszkolnym. W naszej grupie znajduje się 18 dzieci, nad którymi pieczę sprawuje dwójka nauczycieli oraz pomoc nauczyciela.

🏡 Pracujemy przez cały rok – bez długich przerw w okresie urlopowym.

🏡 Rekrutacja odbywa się u nas na bieżąco, według rotacji – kiedy jedno dziecko odchodzi z przedszkola, inne przychodzi na jego miejsce.

🏡  Nasz personel wciąż się rozwija – uczestniczymy w szkoleniach, warsztatach, seminariach czy kursach, podczas których zdobywamy najnowszą wiedzę, aby dzięki niej zapewnić naszym podopiecznym jak najlepszą opiekę, możliwość wszechstronnego rozwoju i wspaniałą rozrywkę.

Dlaczego Leśna Chatka?

Ponieważ nie tylko realizujemy podstawę programową zgodnie z zaleceniami MEN, ale także czerpiemy z wielu potwierdzonych naukowo rozwiązań, proponowanych przez nowatorskie metody i nurty pedagogiczne.

🏡 Korzystamy z całego wachlarza pomocy dydaktycznych, aby nasze zajęcia zawsze stymulowały dziecięcą kreatywność i twórczość.

🏡 Pracujemy z autorskim programem Jadwigi Palarczyk „W kręgu zabawy”.

🏡 Prowadzimy edukację ekologiczną – przekazujemy naszym podopiecznym wiedzę ekologiczną podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak mycie rąk, korzystanie z toalety czy segregowanie odpadów.

🏡 Wspólnie z naszymi podopiecznymi angażujemy się w najróżniejsze akcje ekologiczne:

- Sprzątanie Świata,

- sadzenie roślin podczas Światowego Dnia Ziemi,

- zbieranie nakrętek.

🏡 Do pracy z dziećmi wykorzystujemy nowoczesne nurty pedagogiczne, takie jak metoda Marii Montessori czy zabawy fundamentalne.

🏡 Oferujemy maluchom mnóstwo zajęć dodatkowych oraz warsztatów, prowadzonych przez specjalistów:

- język angielski,

- rytmikę,

- judo,

- taniec,

- dogoterapię.

🏡 Współpracujemy z psychologiem i logopedą, chcąc jak najlepiej dbać o rozwój naszych podopiecznych.

🏡 Zawsze staramy się utrzymywać kontakt z rodzicami – kooperować z nimi, aby stwarzać co raz lepszą przestrzeń dla ich dzieci.

W Leśnej Chatce naukę realizujemy na naprawdę wiele sposobów, oferując maluchom mnóstwo dodatkowych atrakcji, takich jak:

🌳 różnorodne wycieczki,

🌳 ciekawe przedstawienia teatralne,

🌳 atrakcyjne koncerty muzyczne,

🌳 wizyty interesujących gości,

🌳 wystawianie Jasełek oraz różnych przedstawień z okazji Dnia Mamy i Taty, a także Babci i Dziadka, zabawy karnawałowe czy też halloweenowe straszenie;

🌳 obchody świąt – tych tradycyjnych oraz tych nieco niestandardowych, jak chociażby Dzień Pluszowego Misia;

🌳 uczestnictwo w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom!

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place