west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

W naszym przedszkolu Państwa dziecko znajdzie ciepłą i przytulną atmosferę. Staramy się, by dzieci czuły się tu jak w domu.

Kładziemy duży nacisk na zapewnienie warunków sprzyjających kreatywności i samoekspresji.

Od wczesnych lat uczymy życzliwości i szacunku do siebie, dorosłych oraz kolegów, w ten sposób maluchy nabywają podstawy dobrych manier i towarzyskości.

Wszystkie nasze dzieci korzystają z różnorodnych i dobrze ukierunkowanych możliwości wczesnego uczenia się poprzez udział w szerokim zakresie działań praktycznych i edukacyjnych. Jest to uzupełnione wsparciem nauczania indywidualnego dostosowanego do specyficznych wymagań edukacyjnych i potrzeb każdego dziecka. Wspomagamy i kierujemy rozwojem dziecka zgodnie z jego możliwościami, przygotowując do dalszego etapu edukacji.

Rozbudzamy w dziecku ciekawość świata, kształtujemy kluczowe umiejętności, oferując interesujące zajęcia, pokazując świat w zabawie. Uczymy dzieci współpracy, dzielenia się, przez stwarzanie możliwości odnalezienia się w grupie. Respektujemy w wychowaniu akceptowany przez rodziców system wartości.

Wspólnie tworzymy indywidualną, jak najlepszą ścieżkę rozwoju dla każdego dziecka. Dbamy o zdrowie i rozwój fizyczny dzieci poprzez udział w zajęciach z rytmiki i gimnastyki korekcyjnej.

Galeria zdjęć (7)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
restaurant_menu
Catering
local_parking
Parking
directions_run

Przykładowy plan dnia

Schodzenie się dzieci
Zabawy dowolne, zabawy i ćwiczenia kierowane przez nauczyciela, praca indywidualna, słuchanie literatury dziecięcej, ćwiczenia poranne, zabawy ruchowe przy muzyce. Przygotowanie do śniadania;
Śniadanie
Poranny moduł dydaktyczny
Zajęcia edukacyjne, zajęcia dodatkowe. Zabawy na świeżym powietrzu lub spacer. W razie niepogody, zabawy swobodne lub zabawy i ćwiczenia kierowane przez nauczycielkę w sali. Przygotowanie do obiadu.
Obiad
Spożywanie posiłku
Dzieci młodsze - odpoczynek. Dzieci starsze - zabawy i ćwiczenia wyciszające.
Popołudniowy moduł dydaktyczny - zajęcia edukacyjne, zabawy dydaktyczne, praca dydaktyczno - wyrównawcza, indywidualna; Przygotowanie do podwieczorku.
Podwieczorek
Spożywanie posiłku
Zajęcia utrwalające wiadomości z zajęć edukacyjnych
Zabawy i ćwiczenia kierowane przez nauczycielkę, praca indywidualna, zabawy ruchowe, prace porządkowo - użyteczne.
Rozchodzenie się dzieci
Dowolna działalność dzieci, zabawy w kącikach zainteresowań. Rozchodzenie się dzieci do domu.

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Nasza kadra

Hanna Pietraszko - Avatar
Hanna Pietraszko
Dyrektor Przedszkola, Nauczyciel

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place