west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Smerfowa Załoga powstała, aby zapewniać dzieciom atmosferę akceptacji i bezpieczeństwa. Chcemy codziennie wspierać zdrowy rozwój naszych podopiecznych, uwzględniając ich indywidualne potrzeby oraz wrodzone zdolności i potencjał.

Wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z Wami – rodzicami – dlatego zawsze jesteśmy otwarci na dialog. Naszą pracą chcemy upewniać Was, że wybraliście najlepsze możliwe miejsce dla swojej pociechy.

Podejście do dzieci

🔆 Do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy z nich rozwija się inaczej, ma inne potrzeby i problemy.

🔆 Wierzymy, że wychowywanie maluchów w szacunku do nich samych oraz do innych, budowanie z nimi relacji oraz zachęcanie ich do współpracy są kluczem do prawidłowego rozkwitu ich osobowości.

🔆 W Smerfowej Załodze nie stosujemy także systemu kar i nagród, zamiast tego staramy się budować z dziećmi silne relacje, oparte na zaufaniu i empatii.

W naszym przedszkolu:

🔆 organizujemy dla podopiecznych mnóstwo rozwijających, ciekawych zabaw edukacyjnych;

🔆 współpracujemy z logopedą,

🔆 posiadamy własny ogród,

🔆 cyklicznie wybieramy się z podopiecznymi w ciekawe miejsca,

🔆 dzieci odwiedzają ciekawi goście!

Placówka nie prowadzi rekrutacji

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Krystyny i Mariana Barskich 33, 52-007 Wrocław