west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Żłobek i Przedszkole "Szkrabuś"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

W naszej ofercie proponujemy Państwa pociechom całe mnóstwo kreatywnych zajęć. Zajęcia przygotowywane są z myślą o twórczej i samodzielnej aktywności dzieci. Z pomocą naszej wykwalifikowanej kadry Szkraby odkryją swoje talenty, nauczą się współpracy, nawiążą pierwsze przyjaźnie. Pragniemy w miłym otoczeniu i przyjaznej atmosferze rozwijać wyobraźnię i kreatywność, oraz pokazać naszym Szkrabom przyjemne strony zdobywania wiedzy. Głęboko wierzymy, że pomoże to w kształtowaniu pozytywnego stosunku do zdobywanej wiedzy, która będzie towarzyszyć dziecku do końca życia.

Przedszkole artystyczno-językowe Szkrabuś powstało z miłości do maluszków i chęci dzielenia się pasją do sztuki. Jesteśmy Przedszkolem mającym wszystkie znamiona przedszkola państwowego, posiadamy również wpis do ewidencji placówek oświatowych.

Zapraszamy wszystkie dzieci od 2,5 do 6 roku życia. Przedszkole otwarte jest codziennie od 6:30 - 17:00

Zajęcia dla dzieci odbywają w pięknej, spokojnej dzielnicy. Budynek, w którym mieści się przedszkole został zaprojektowany z myślą o przedszkolakach. Do dyspozycji dzieci przystosowaliśmy dwie przestronne (50 - cio metrowe), kolorowe i dobrze wyposażone sale. Mamy wygospodarowane miejsce do wypoczynku, zabawy i spożywania posiłków. Każda z sal ma swoją osobistą łazienkę. Poza salami w budynku dysponujemy własnym zapleczem kuchennym, zmywalnią oraz szatnią dla naszych pociech.

Nasi podopieczni mają możliwość korzystania z pięknego, dużego i urozmaiconego placu zabaw oraz spacerów i wycieczek jeśli tylko pogoda nam sprzyja. Plac zabaw jest do dyspozycji Szkrabusiów również w soboty i niedziele, o wyznaczonych godzinach.

Wszystkie materiały wykończeniowe oraz wyposażenie, pomoce edukacyjne i zabawki posiadają atesty i certyfikaty. W trosce o higienę i bezpieczeństwo Szkrabusiów co dwa tygodnie wszystkie zabawki są czyszczone i dezynfekowane. Otrzymaliśmy pozytywną opinię Powiatowej Straży Pożarnej oraz Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie.

Zapraszamy do przejrzenia galerii zdjęć oraz śledzenia aktualności, w tym dziale informujemy o planowanych imprezach i warsztatach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kostrzyńska 41, 62-200 Gniezno