west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkola i Żłobki Trampolina zapraszają wszystkie dzieci w wieku 1 – 6 lat!

W placówkach Trampolina na Wasze pociechy czekają nowoczesne, jasne sale zajęć. Wszystkie powierzchnie sal są pokryte atestowanymi, bezpiecznymi materiałami. Dzieci używają certyfikowanych mebelków, a w przedszkolu zainstalowane są profesjonalne systemy wentylacyjne i przeciwpożarowe zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Placówki dysponują własnymi placami zabaw na świeżym powietrzu.

Dla zmotoryzowanych dogodny dostęp do budynków zapewniają duże parkingi.

Wasze pociechy w dorosłe życie wprowadza wykształcona i doświadczona kadra nauczycielska. Stawiamy na wielokierunkowy rozwój dziecka, edukację poprzez zabawę, muzykę, metody tradycyjne, aktywne, problemowe oraz twórcze. W cenie czesnego zawierają się zajęcia logopedyczne, rytmika, nauka języka angielskiego, warsztaty ceramiczne, wycieczki grupowe i zajęcia tematyczne odpowiadające nazwom grup: Kucharze, Przyrodnicy, Badacze, Podróżnicy, Sportowcy. Za dodatkową, niewygórowaną opłatą można zapisać dziecko na dodatkowe zajęcia, np. robotykę, judo czy indywidualną logopedię i język angielski. Mamy również specjalistów od dziecięcych fryzur i profesjonalnego fotografa.

Gorąco zachęcamy do kontaktu i do obejrzenia naszej galerii zdjęć,

Zespół Trampolina

Galeria zdjęć (3)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
style
local_parking
Parking
stroller
Podjazd dla wózków
local_florist
Własny ogród

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place