west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

W naszym Przedszkolu wesprzemy Twoje dziecko na drodze do samodzielności i niezależności, a także nauczymy je odpowiedzialności za siebie i innych. Samodzielność, otwartość, nawiązywanie kontaktów społecznych staną się dla niego czymś oczywistym i satysfakcjonującym.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych podopiecznych rozbudził w sobie wrażliwość na potrzeby innych, zainteresowania, ambicje i pracowitość. Dzięki temu uzyska solidne podstawy, które w przyszłości pomogą mu osiągnąć szczęście, wykształcić mądrość i otwarty umysł oraz poczucie własnej wartości. Wrażliwość, empatia, umiejętność współpracy z innymi i indywidualność – to cechy, na których rozwój stawiamy. Będziemy je wspierać także w Twoim dziecku!

Dla naszych przedszkolaków stworzyliśmy kameralne warunki, dzięki którym możemy podejść indywidualnie do ich potrzeb, możliwości, talentów, zainteresowań i predyspozycji. Dzięki takiemu podejściu dzieci uczą się tolerancji i akceptacji w stosunku do odmienności cech i charakterów innych.

Nasze atuty to:

🎶 Kreatywna, profesjonalna i atrakcyjna dla dzieci realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego, sprzyjająca przekazywaniu dzieciom nie tylko wiedzy, ale też otwartości na świat i poczucia własnej wartości;

🎶 Rodzinna, ciepła i otwarta atmosfera, zapewniająca tak bardzo potrzebne dzieciom poczucie bezpieczeństwa i bliskości;

🎶 Bardzo bogata oferta zajęć dodatkowych;

🎶 Kształtowanie w dzieciach naturalnej otwartości na języki obce;

🎶 Plan dnia i zajęcia sprzyjające rozwojowi umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej przedszkolaków;

🎶 Kadra, dla której praca to pasja - stale dokształcająca się, wrażliwa i kreatywna.

W ramach czesnego nasze przedszkolaki uczestniczą w wielu atrakcyjnych zajęciach:

- językowych (j. angielski i j. niemiecki),

- logopedycznych,

- gimnastyki,

- rytmiki,

- tańca,

- szachowych (w zerówce).

Dodatkowo rodzice mogą zapisać dzieci na zajęcia z robotyki, programowania, matematyki MathRiders, karate, piłki nożnej, mini-tenisa oraz na basen.

Gościmy teatrzyki, zapraszamy muzyków na koncerty, organizujemy zajęcia przyrodnicze, plastyczne i kulinarne oraz wycieczki.

Rekrutacja trwa u nas cały rok, jeśli mamy wolne miejsca to od razu można dołączyć do grupy.

Galeria zdjęć (12)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place