west

Integracyjne
star   5.0(3 opinie)

Informacje na temat placówki

W Wilanowskim Przedszkolu wesprzemy Twoje dziecko na drodze do samodzielności i niezależności, a także nauczymy je odpowiedzialności za siebie i innych. Dzięki naszej pomocy nawiązywanie kontaktów społecznych będzie dla niego dużo łatwiejsze, przez co o wiele bardziej satysfakcjonujące.

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych podopiecznych, poddany wszechstronnej stymulacji, rozbudził w sobie ambicje i pracowitość. Dzięki temu uzyska solidne podstawy, które w przyszłości pomogą mu osiągnąć szczęście, wykształcić mądrość i otwarty umysł oraz poczucie własnej wartości. Wrażliwość, umiejętność współpracy z innymi i indywidualność – to cechy, na których rozwój stawiamy, te, które będziemy wspierać także w Twoim dziecku!

Dla naszych maluchów stworzyliśmy kameralne warunku, dzięki którym jesteśmy w stanie bez problemu dostrzec wyjątkowość każdego z nich, a co za tym idzie – podejść indywidualnie do jego potrzeb, możliwości, talentów, zainteresowań i predyspozycji. Dzięki takiemu podejściu dzieci uczą się tolerancji i akceptacji w stosunku do odmienności cech i charakterów innych.

Nasi pedagodzy i specjaliści służą fachową radą. Zawsze chętnie wspomogą Cię w codziennym trudzie wychowywania pociechy!

Galeria zdjęć (7)

Udogodnienia w placówce

audiotrack
smart_toy
Sensoryka Integracyjna
outlined_flag
record_voice_over
Logopedia
Język francuski

Przykładowy plan dnia

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola
Zabawy dowolne
Śniadanie
Zajęcia programowe
Dydaktyczno-wychowawcze, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczne, artystyczne i sportowe, zajęcia na świeżym powietrzu; Drugie śniadanie
Obiad
Odpoczynek poobiedni
I podwieczorek
Zajęcia dodatkowe
Wyjście na plac zabaw, zabawy dowolne, zabawy zorganizowane przez nauczycieli, praca indywidualna z dzieckiem
II podwieczorek
Rozchodzenie się dzieci do domu
Zabawy dowolne

Zajęcia dodatkowe

translate
Zajęcia edukacyjne
realizacja podstawy programowej według wytycznych MEN
Psychologa

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place