west

Wyróżniona
star   (-)

Informacje na temat placówki

Żłobek "Zaczarowana Kraina" to wyjątkowa placówka, która oferuje opiekę i wsparcie dla najmłodszych dzieci. Nasza placówka jest pełna magii i troski, zapewniając rodzicom spokój i pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach.

W "Zaczarowanej Krainie" stawiamy na rozwijanie indywidualnych potrzeb każdego malucha. Nasza kadra to doświadczeni i serdeczni opiekunowie, którzy dbają o rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny dzieci. Każde dziecko ma możliwość zabawy, poznawania nowych przyjaciół i eksplorowania świata w bezpiecznym i ciepłym otoczeniu.

Nasza placówka oferuje także różnorodne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe, dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Dbamy o zdrową dietę, serwując pyszne i zrównoważone posiłki. W "Zaczarowanej Krainie" tworzymy atmosferę, która sprzyja rozwojowi i radości dzieci, ucząc je wartości takie jak przyjaźń, empatia i samodzielność.

Zapraszamy wszystkie rodziny, które poszukują miejsca, gdzie ich dziecko będzie mogło rosnąć i rozkwitać w magiczny sposób, przy jednoczesnym zapewnieniu spokoju i komfortu rodzicom. Nasza placówka to miejsce, gdzie każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na najpiękniejsze początki.

Misją naszego przedszkola jest stworzenie miejsca do jak najlepszego rozwoju każdego dziecka. Dlatego w naszym przedszkolu;

-słuchamy

-jesteśmy świadomi siebie i wciąż się rozwijamy

• -cieszymy się z każdego postępu naszych wychowanków

• -żyjemy w zgodzie z naturą, poprzez to prowadzimy własny ekologiczny ogródek warzywny

Główny założeniem naszych działań jest szacunek dla indywidualności dziecka. Każdy jest inny, rozumiemy to oraz pomagamy każdemu rozwijać się tak jak tego pragnienie. Dzięki małym grupą jesteśmy w stanie podejść indywidualnie do każdego dziecka

Dążymy do tego, aby stworzyć w naszym przedszkolu dzieciom warunki, w których zarówno te o większych, jak i te o mniejszych możliwościach, będą mogły w pełni rozwinąć swoje unikalne potencjały. Prowadzimy szeroką gamę zajęć plastycznych, muzycznych, językowych czy ceramicznych. Staramy się, aby dzieci były odpowiedzialne, umiały wyrazić swoje zdanie, współpracowały z innymi.

Galeria zdjęć (10)

record_voice_over
Logopedia

Przykładowy plan dnia

Schodzenie się dzieci do żłobka
Czynności porządkowe, mycie rąk
Śniadanie
Podział na grupy, zajęcia tematyczne
Drugie śniadanie
Zabawy dowolne i integracyjne
Przygotowanie do obiadu, mycie rąk
Obiad
Toaleta przed snem, pielęgnacja
Sen, odpoczynek, muzykoterapia, bajkoterapia
Podwieczorek
Zabawy swobodne, rozchodzenie się dzieci do domu

Zajęcia z logopedą
mają na celu rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i językowych dzieci
Joga dla dzieci
to wspaniała okazja do rozwoju fizycznego i emocjonalnego maluchów
Bajkoterapia
Dogoterapia
to specjalna forma terapii, która wykorzystuje obecność specjalnie przeszkolonych psów do pomocy dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i motorycznym
Zajęcia relaksacyjne
Sensoplastyka
Język angielski
zajęcia z języka angielskiego Doptima Learning, technika reagowania cały ciałem.
Ceramika
aktywność pozwalająca rozwijać motorykę małą, samodzielność oraz kreatywność.
Zajęcia muzyczne
mają na celu rozwijanie u dzieci zainteresowania muzyką i rozbudzanie ich twórczej wyobraźni
Zajęcia z psychologiem
są dedykowane wsparciu rozwoju emocjonalnego i społecznego naszych przedszkolaków.
Zajęcia szachowe
podczas tych zajęć dzieci uczą się podstawowych zasad gry w szachy, ruchów każdej figury oraz rozwijają umiejętność planowania i przewidywania ruchów.

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place