west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Kraina Czarów" - Avatar

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Kraina Czarów"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Nasz Żłobek i przedszkole Kraina Czarów położony jest w Dzierżoniowie przy ulicy Wrocławskiej 53a, przy wyjeździe w kierunku Wrocławia.

Budynek wybudowany został ok.1880 roku na w formie neogotyckiego pałacyku, na zlecenie dzierżoniowskiego bankiera Waldemara Weissa, przez lokalnego mistrza budowlanego Gustava Fellbauma. Autorem projektu był królewski mistrz budowlany Ferdinand Schönhals.

Teren żłobka i przedszkola otoczony jest pięknym parkiem i posiada nowoczesny plac zabaw wyposażony w atrakcyjne urządzenia rekreacyjne dla dzieci, jednak na uwagę zasługuje bardzo wyjątkowe miejsce do zabawy którym jest GÓRKA „Cztery Pory Roku”. Stanowi ona urozmaicenie każdego spaceru oraz zachętę do przepysznej zabawy na świeżym powietrzu. A dla wszystkich chętnych którzy będą mieli ochotę spożywać posiłki pod gołym niebem zapewniamy wydzielone, zaciszne i przyjazne miejsce pod parasolem drzew.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wrocławska 53A, 58-200 Dzierżoniów