west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zielona Akademia to miejsce, w którym najważniejszy jest rozwój Twojej pociechy! Każdego dnia dbamy o to, żeby nasi podopieczni mieli jak najwięcej możliwość do kolekcjonowania samych najlepszych wspomnień.

Nasza wspaniała, w pełni wykwalifikowana kadra skupia się na wszechstronnym rozwoju dzieci. Chcemy, aby przedszkolna przygoda wyposażyła je w narzędzia ułatwiające przyszłą naukę w szkole, a także pomagające w samodzielnym rozwiązywaniu problemów.

Dzięki inicjatywie naszych nauczycieli, dzieci mają mnóstwo okazji do brania udziału w ciekawych wydarzeniach – otwierającym im okno na świat, uczącym zaangażowania czy wrażliwości.

Organizujemy także wiele dodatkowo płatnych zajęć, dzięki którym Twoja pociecha będzie mogła jeszcze bardziej rozwijać swoje zainteresowania. Do wyboru mamy chociażby zajęcia sportowe, matematyczne czy taneczne.

Raz w miesiącu zabieramy naszych podopiecznych na dłuższe wycieczki w ciekawe miejsca, takie jak Centrum Nauki Kopernik czy Farma Iluzji.

Do Zielonej Akademii chętnie zapraszamy ciekawych gości, na przykład ratowników czy strażaków. Bierzemy też udział w wielu akcjach pomocowych, takich jak Szlachetna Paczka, WOŚP lub różnego rodzaju zbiórkach dla schronisk.

Wyposażyliśmy Zieloną Akademię w mnóstwo pomocy dydaktycznych, kilka tablic multimedialnych, atestowane zabawki i duży, sensoryczny plac zabaw – wszystko po to, aby Twoje dziecko mogło w pełni doświadczać świata oraz rozbudzać swoją wrodzoną ciekawość.

Dbamy o wczesną diagnostykę – na stałe współpracujemy z logopedą oraz poradnią psychologiczno-pedagogiczną w Nowym Dworze Mazowieckim.

W placówce posiadamy własną kuchnię, w której przygotowywane są wszystkie posiłki podawane dzieciom. Bierzemy również pod uwagę indywidualne potrzeby żywieniowe maluchów z alergiami.

Udogodnienia w placówce

pets
Dogoterapia
audiotrack
phone_iphone
Aplikacja mobilna
directions_run
outlined_flag
record_voice_over
Logopedia

Przykładowy plan dnia

Otwarcie przedszkola i schodzenie się dzieci
przychodzenie dzieci, przywitanie i zabawy z dziećmi (układanie klocków, puzzli, czytanie książek, rysowanie, zabawy ruchowe)
Śniadanie
Po śniadaniu: zajęcia dydaktyczne, zajęcia dodatkowe, zabawy dowolne w kącikach tematycznych
Zupa
Po zupie: Pobyt na świeżym powietrzu, spacery, wycieczki, gry i zabawy organizowane oraz inspirowane przez dzieci i nauczyciela
Po obiedzie
zajęcia wyciszające, czytanie książek, odpoczynek, sen dzieci młodszych, doskonalenie umiejętności starszych dzieci
Podwieczorek
Po podwieczorku:  zajęcia dodatkowe popołudniowe , inspirowanie dzieci do podejmowania samodzielnej działalności i wspieranie ich, zabawy dowolne, czytanie książek, układanie puzzli, zabawa klockami
II podwieczorek
Po podwieczorku: zabawy dowolne, rozchodzenie się dzieci
Zamknięcie przedszkola

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place