west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Niepubliczne Przedszkole  i Żłobek "Promyczek" - Avatar

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Promyczek"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

"Promyczek" to prywatny żłobek i przedszkole, który powstał z myślą o stworzeniu bezpiecznych warunków i troskliwej opieki dla najmłodszych. Nasza placówka przeznaczona jest dla Dzieci w wieku od 5 miesięcy do 6 lat. Ze względu na niewielką grupę jesteśmy w stanie zagwarantować indywidualne podejście do każdego Maluszka.

Nasz żłobek oferuje szereg zajęć dodatkowych stymulujących prawidłowy rozwój Dziecka w zakresie małej i dużej motoryki, sfery psycho - emocjonalnej oraz społecznej. Dzięki nim możemy również odkrywać i pielęgnować talenty naszych małych podopiecznych. Posiadamy swój własny profesjonalny plac zabaw.

Dodatkowe informacje : Profil Facebook'owy Żłobka:

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Śniadeckich 1F, 75-900 Koszalin