west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Każde dziecko ma własną osobowość. W naszym przedszkolu wspieramy je w budowaniu silnej osobowości, w uświadamianiu własnej wartości. Dlatego staramy się stwarzać dziecku sytuacje, w których będzie miało możliwość realizowania swoich potrzeb, zainteresowań, dążenia do samodzielności i niezależności.

Szczególną uwagę przywiązujemy do dialogu z rodzicami oraz specjalistami w różnych dziedzinach, bo jesteśmy przekonani, że razem znaczy lepiej i więcej. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie rodziców, oraz na aktywną współpracę. Dla nas dziecko to kawałek nieba, który odwiedził ziemię, bez nich nie ma nieba.

Aby rozwijać dodatkowe zainteresowania dzieci, zoorganizujemy cykl zajęć poświęcony podróżom - Włóczykijowo.

Przedszkolaki zwiedzą najciekawsze kraje europejskie, ale także najdalsze zakątki świata. Dzieci poprzez zabawę będą miały okazję poznawać kulturę, zabytki i tradycje innych narodów. Poszukają różnic i podobieństw, dowiedzą się, jak w innych krajach ludzie wyglądają, co jedzą (warsztaty kulinarne) oraz jakim językiem się porozumiewają.

Udogodnienia w placówce

audiotrack
style
restaurant_menu
Catering
phone_iphone
Aplikacja mobilna
directions_run
local_florist
Własny ogród

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place