west

star   (-)

Informacje na temat placówki

O nas

W przedszkolu i żłobku Tup Tup zawsze panuje atmosfera zabawy, śmiechu i radości. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się u nas bezpiecznie i rozwijały się w swoim naturalnym, harmonijnym tempie.

Nasza placówka powstała, aby zapewniać dzieciom najlepszą możliwą opiekę i edukację. Chcemy wspierać najmłodszych w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym i społecznym, mając na uwadze ich indywidualne potrzeby.

Codziennie pomagamy najmłodszym poznawać świat, wykorzystując do tego mnóstwo zabaw sensorycznych. Podczas zajęć rytmiczno-ruchowych wykształcamy ich wrażliwość muzyczną, natomiast za pomocą plastyki pielęgnujemy rozwój ich inwencji twórczej.

Nasz żłobek

Edukacja przez zabawę to nasz sposób pracy z maluchami! W końcu to ona dominuje czas najmłodszych – jest ich „pracą”.

Nasze zabawy wchodzą w skład zajęć dydaktycznych. Służą rozwojowi mowy, ruchów i funkcji psychicznych, a także wzbogacaniu pojęć.

W pracy żłobka wykorzystujemy elementy:

- Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,

- Zabaw fundamentalnych Colin Rose i Gordona Drydena,

- Kinezjologii Edukacyjnej P.G. Dennisona,

- Bajkoterapii.

Nasze przedszkole

Żłobek mieści się w nowym domu, otoczonym bujną zielenią, a oddana do jego dyspozycji powierzchnia to ponad 200 m2. Dzieci mogą spędzać czas w ogrodzie, sypialniach lub przestronnych bawialniach.

Jeśli pogoda na to pozwala - każdego dnia przebywamy z podopiecznymi na świeżym powietrzu.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place