west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Aniołkowo to przedszkole działające zgodnie z filozofią Reggio Emilia, według której mały człowiek do osiągnięcia pełni swoich możliwości potrzebuje przede wszystkim wolności - to dzięki niej będzie mógł w pełni wykorzystać powierzone mu materiały.

Wierzymy, że „dziecko składa się ze stu, ma sto języków, sto rąk, sto myśli, sto sposobów w jaki myśli, bawi się i mówi”.

Z naszymi podopiecznymi pracujemy metodą projektów, dzięki czemu mogą samodzielnie odkrywać działanie świata, a my tylko towarzyszymy im w tej fascynującej podróży.

W Aniołkowie cenimy sobie kontakt dziecka z naturą 🌳 - nasza placówka jest ulokowana w pobliżu spokojnych żywieckich lasów, do których bardzo często wybieramy się z podopiecznymi na spacery! Kiedy jednak mamy ochotę pobawić się bliżej korzystamy z własnego placu zabaw, znajdującego się na terenie naszego dużego ogrodu! 🌹 Bliski kontakt z naturą odzwierciedlają również prace plastyczne maluchów - powstające z wykorzystaniem materiałów, które dzieci zbierają podczas spacerów.

Małe grupy pozwalają nam na indywidualne podejście do każdego z podopiecznych. Dbamy o to, aby przestrzeń, w której przebywają dzieci była stonowana i czysta - w ten sposób ograniczamy nadmierną ilość rozpraszających bodźców, zapewniając Aniołkom spokój i radość.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

ul. Browar Kolonia 7a, 34-300 Żywiec