west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dziecko ma szczególną super moc - moc nauki poprzez zabawę. A ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe i posiada unikatowe talenty, proponujemy szereg zajęć w trakcie których dzieci będą mogły swoje super moce rozwinąć.

Smart Kids ACADEMY proponuje Państwu następujące zajęcia:

- Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

- Sensoplastyka®

- Urodziny tematyczne

- Klub Malucha

- Zajęcia rytmiczno-taneczne

- Matematyka multisensoryczna z kodowaniem

Naszym celem jest wyzwolić i rozwinąć w dzieciach ich super moc – moc nauki poprzez zabawę!

Galeria zdjęć (37)

Udogodnienia w placówce

ac_unit
Klimatyzacja
smart_toy
Sensoryka Integracyjna
local_parking
Parking
stroller
Podjazd dla wózków
outlined_flag

Przykładowy plan dnia

Schodzenie się dzieci.
Zabawy swobodne dzieci w kącikach zainteresowań, kontakty okolicznościowe i indywidualne z dziećmi.
Nauka przez Zabawę
Zabawy integracyjne w grupie organizowane przez nauczyciela, zabawy i ćwiczenia wspierające rozwój dziecka, rozmowy kierowe z dziećmi zgodnie z tematyka kompleksową i zainteresowaniami dzieci, zabawa z językiem angielskim, ćwiczenia ciszy wg koncepcji M. Montessori.
Śniadanie
Profilaktyka zębów, czynności samoobsługowe.
Zajęcia edukacyjne i Zajęcia dodatkowe
Zajęcia edukacyjne z dominacją aktywności: językowej, matematycznej, muzycznej, plastycznej, ruchowej, organizowane przez nauczyciela. Zajęcia dodatkowe według harmonogramu w danej grupie. Zajęcia z językiem angielskim.
Wyjście na świeże powietrze
Pobyt dzieci na świeżym powietrzu, spacery, wycieczki, gry i zabawy ruchowe, sportowe, rekreacyjne, prace porządkowe, ogrodnicze, obserwacje przyrodnicze, zabawy badawcze, poznawanie różnorodnych środowisk przyrodniczych.
Zabawy stolikowe
Układanie puzzli, historyjek obrazkowych, prace nauczyciela o charakterze obserwacyjnym, dowolna działalność wg koncepcji M. Montessori.
Obiad
Czynności toaletowe, przygotowanie do leżakowania.
Relaksacja
Odpoczynek dzieci, popołudnie z książką, słuchanie muzyki poważnej, klasycznej. Bajki i słuchowiska w języku angielskim.
Podwieczorek
Czas zabawy, obserwacji/Zajęcia dodatkowe
Czytanie bajek, zabawy zorganizowane lub dowolne z inicjatywy dzieci, kontakty indywidualne, praca nauczycielki o charakterze obserwacyjnym, wyrównawczym, stymulującym, gry edukacyjne, planszowe, zabawy z językiem angielskim. Zajęcia dodatkowe według harmonogramu w danej grupie.
Zabawy integracyjne, porządkowanie sali.

translate
Kurs języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
Zapraszamy do naszej szkółki języka angielskiego, lekcje prowadzone są w trzech grupach wiekowych: 3-4 latki w godzinach 16:30-17:15 5-6 latki w godzinach 17:15-18:00 7-9 latki w godzinach 18:15-19:00 Zajęcia trwają 45minut 1x w tygodniu (do wyboru poniedziałki lub środy).
local_florist
Sensoplastyka®
Sensoplastyka®, czyli plastyka sensoryczna wpływa na stymulację wszystkich zmysłów: ​​​​węchu wzroku dotyku słuchu smaku
sports_martial_arts
Zajęcia rytmiczno-taneczne
I. Grupa wiekowa 3-4 lata: Roztańczone stópki Zajęcia mają formę nauki przez zabawę: pozwalają rozwijać wrażliwość muzyczną, rozwijają umiejętności ruchowe oraz uświadamiają na czym polega rytm. Spotkania z rówieśnikami kształtują rozwój społeczny dziecka. Zajęcia odbywają się w sali z lustrami, w grupach maksymalnie 10 osobowych, w każdy poniedziałek w godzinach 16:00-17:00. II. Grupa wiekowa 5-6 lat: Zumba kids Zajęcia łączące fitness oraz ćwiczenia w rytmach tańców latynoskich a to wszystko w lekkiej, muzycznej, zabawowej formie. Podczas zajęć dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi i kreatywności. Spotkania mają na celu promowanie zdrowego stylu życia. Zajęcia odbywają się w sali z lustrami, w grupach maksymalnie 10 osobowych, w każdy poniedziałek w godzinach 17:15-18:15.
smart_toy
Urodzinki tematyczne
Urodziny stanowią dla każdego dziecka najważniejszy dzień w roku. Najistotniejsze tego dnia, obok prezentów, jest wspólne świętowanie z przyjaciółmi.

Placówka obecnie prowadzi rekrutację

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place