west

Wyróżniona
Prywatne
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne "EKO-PRZEDSZKOLAK" - Avatar

Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne "EKO-PRZEDSZKOLAK"

Wolne miejsca
Wyróżniona
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zajęcia dodatkowe, takie jak: j. angielski, gimnastyka, muzyka, zajęcia na basenie i dogoterapia prowadzone są nieodpłatnie i wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola biorą w nich udział.

Poza podstawowymi ww. zajęciami, dla chętnych, prowadzona jest matematyka programem EarleMath, dodatkowo płatna 10zł/zajęcia.

Placówka oferuje pełne wyżywienia w postaci 5 posiłków dziennie.

Dla dzieci realizujących obowiązek przedszkolny oferujemy nieodpłatną opiekę i edukację w wymiarze 6 godzin dziennie.

Do dyspozycji rodziców, każdego dnia, są nauczyciele (wychowawcy grup) i dyrektor przedszkola, którzy służą poradami w zakresie opieki, wychowania i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Raz w tygodniu lub na umówione spotkanie, dostępny jest nieodpłatnie dla Państwa psycholog przedszkolny.

Indywidualne zajęcia z logopedą organizowane są na prośbę rodziców, cena za jedno spotkanie wynosi 20zł.

Od października oferta nieodpłatnych zajęć dodatkowych zostanie wzbogacona o zajęcia z logorytmiki dla wszystkich dzieci. Prowadzone będą przez dyrektora placówki w każdej grupie jeden raz w tygodniu.

Od listopada wprowadzone do harmonogramu nieodpłatnych zajęć dodatkowych będą zajęcia z gimnastyki korekcyjnej i rytmiki. Prowadzone będą przez nauczycieli przedszkola dla każdej grupy wiekowej dzieci- jeden raz w tygodniu.

Galeria zdjęć (3)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place