west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole i żłobek Cztery Słonie to placówka edukacyjna zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, w pobliżu stacji metra Imielin. Placówka ta oferuje opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym oraz żłobkowym, zapewniając im wszechstronny rozwój i edukację. Cztery Słonie wyróżniają się kilkoma kluczowymi atutami, które przyciągają rodziców i dzieci. Przede wszystkim, praca z dziećmi jest pasją kadry pedagogicznej, która składa się z młodych, wykształconych i ambitnych osób. Kadra ta jest nastawiona na rozwój osobisty i zawodowy, co przekłada się na wysoką jakość opieki i edukacji. Dwujęzyczność to kolejny ważny element oferty Czterech Słoni. Dzieci od pierwszych dni w przedszkolu są zanurzone w języku angielskim, co pozwala im na naturalne przyswajanie tego języka. Angielski towarzyszy dzieciom podczas posiłków, spacerów, zabaw i odpoczynku, co sprawia, że nauka języka obcego odbywa się w sposób nieświadomy i efektywny. Placówka dysponuje trzema przestronnymi salami dydaktycznymi, które są bogato wyposażone w sprzęt, zabawki i pomoce dydaktyczne. Wszystkie pomieszczenia przeszły generalny remont, w tym instalację nowoczesnego systemu wentylacyjnego. Bezpieczeństwo dzieci jest priorytetem, dlatego w przedszkolu zainstalowano system monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego. Rodzice mają możliwość wglądu w to, jak ich dzieci spędzają czas w placówce. Cztery Słonie dbają o wszechstronny rozwój dzieci, pomagając im zdobywać nowe umiejętności, odkrywać zdolności i talenty. Placówka stawia również na integrację, tworząc optymalne środowisko do stymulacji rozwoju psychofizycznego wszystkich dzieci, w tym także tych o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dogodny system opłat pakietowych pozwala rodzicom na wybór optymalnej opcji korzystania z edukacji przedszkolnej. Placówka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ulicznego, co dodatkowo sprzyja komfortowi dzieci. Małe, kameralne grupy przedszkolne umożliwiają indywidualizację pracy z dzieckiem oraz bardziej wnikliwe prowadzenie diagnozy jego wiadomości i umiejętności.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kulczyńskiego 22, 02-777 St. warszawa