west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Academy International to sieć dwujęzycznych placówek edukacyjnych w Warszawie, która oferuje kompleksową edukację od żłobka, przez przedszkole, aż po szkołę podstawową. Placówki te działają od ponad 25 lat, zapewniając spójność oraz ciągłość edukacyjną. Academy International łączy wysoki poziom nauczania z rozwojem osobowości dzieci, podążając za ich potrzebami i tworząc bezpieczną przestrzeń do praktykowania i doświadczania. Placówki te są certyfikowanymi centrami egzaminacyjnymi Cambridge, co pozwala na przygotowanie dzieci do egzaminów z języka angielskiego, z 100% zdawalnością wśród wychowanków. Academy International oferuje również bogatą ofertę zajęć dodatkowych, wycieczek i przedstawień, które rozwijają pasje dzieci. Placówki te są znane z indywidualnego podejścia do ucznia, małych grup oraz zaangażowania nauczycieli, co tworzy kameralną atmosferę i sprzyja interakcjom między uczniami a nauczycielami. Academy International jest również organizatorem TEDxKids, tworząc przestrzeń do praktykowania i doświadczania. Absolwenci tych placówek osiągają wysokie wyniki i dostają się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych. Placówki te posiadają również certyfikat „Szachy przyjazne w szkole i przedszkolu”, co świadczy o ich zaangażowaniu w rozwój intelektualny dzieci. Academy International to miejsce, gdzie dzieci czują się kochane i zaopiekowane, a nauka i opieka nad nimi są na najwyższym poziomie. Placówki te oferują również zanurzenie w języku angielskim od najmłodszych lat, co daje fantastyczne efekty w dalszej edukacji językowej. Rodzice chwalą sobie również częsty i bezpośredni kontakt z kadrą, która potrafi rozmawiać i słuchać, co daje pewność, że każde dziecko jest traktowane indywidualnie i z najwyższą dbałością o jego dobro.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Adama Branickiego 15, 02-972 Warszawa