west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Malucha to niepubliczne przedszkole zlokalizowane w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Wojska Polskiego 87. Placówka ta oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole działa w godzinach od 6:30 do 16:30, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin odbioru dzieci do swoich obowiązków zawodowych. Akademia Malucha stawia na bezpieczeństwo i komfort swoich podopiecznych. Placówka jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz przestronne sale zabaw i nauki. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Przedszkole oferuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, które rozwijają talenty i zainteresowania dzieci, takie jak zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe czy językowe. W Akademii Malucha dużą wagę przykłada się do zdrowego żywienia. Przedszkole zapewnia pełnowartościowe posiłki, które są przygotowywane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Menu jest dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci w różnym wieku i uwzględnia ewentualne alergie pokarmowe. Placówka prowadzi również działania mające na celu integrację dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Akademia Malucha współpracuje z psychologami, logopedami oraz innymi specjalistami, aby zapewnić wsparcie i pomoc dzieciom wymagającym indywidualnego podejścia. Przedszkole organizuje liczne wydarzenia i uroczystości, które angażują zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Są to między innymi festyny rodzinne, przedstawienia teatralne, wycieczki edukacyjne oraz warsztaty tematyczne. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności społecznych i nawiązywania nowych przyjaźni. Akademia Malucha to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka dba o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, oferując im bogaty program edukacyjny oraz różnorodne zajęcia dodatkowe. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz nowoczesnym rozwiązaniom edukacyjnym, przedszkole cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych ich dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wojska Polskiego 87, 97-320 Piotrków trybunalski