west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Malucha - Wpływ Natury to sieć żłobków i przedszkoli zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni oraz Lublewie. Placówki te oferują profesjonalną opiekę i edukację dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 6 lat. Akademia Malucha wyróżnia się domową, ciepłą atmosferą, która sprawia, że dzieci chętnie spędzają czas w jej placówkach. W ramach codziennych zajęć dzieci uczą się podstawowych umiejętności, takich jak nocnikowanie, mycie rączek czy samodzielne jedzenie. Akademia Malucha oferuje również szereg zajęć dodatkowych, w tym zajęcia sportowe, rytmikę, dogoterapię, zajęcia plastyczne oraz naukę języka angielskiego. Wszystkie te zajęcia są wliczone w czesne. Akademia Malucha posiada własną kuchnię, w której posiłki przygotowywane są przez doświadczonego dietetyka dziecięcego. Menu jest dostosowane do potrzeb dzieci, a wyżywienie jest obowiązkowe, z wyjątkiem okresu adaptacji oraz skomplikowanych diet. Akademia Malucha korzysta również z aplikacji LiveKid, która umożliwia stały kontakt z rodzicami oraz ułatwia zarządzanie codziennymi sprawami placówki. Dzięki tej aplikacji rodzice mogą być na bieżąco z życiem swojego dziecka w żłobku czy przedszkolu. Wszystkie placówki Akademii Malucha są wyposażone w specjalistyczne urządzenia oczyszczające powietrze z wirusów, bakterii, grzybów i alergenów. Dodatkowo, placówki dbają o wyjątkową czystość, korzystając z parownic do dezynfekcji dywanów, maszyn piorących oraz ozonatorów. Raz w miesiącu każda placówka przechodzi gruntowne czyszczenie i dezynfekcję. Akademia Malucha może pochwalić się również wspaniałą kadrą, która w 90% jest stała od lat. Kadra jest starannie dobierana, co przekłada się na wysoką jakość opieki i edukacji. Akademia Malucha każdego roku opiekuje się ponad 200 dziećmi, a jej placówki działają już od ponad 10 lat. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego dziecka oraz kreatywnym zabawom i zajęciom, Akademia Malucha wspiera rozwój dzieci i przygotowuje je do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Łebska 12, 81-002 Gdynia