west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Malucha Puchatkowo to prywatny żłobek i przedszkole zlokalizowane w Katowicach i Sosnowcu. Placówka istnieje od 2009 roku i oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi. W 2014 roku, dzięki wsparciu unijnemu, otwarto drugą placówkę w Katowicach przy ul. Fitelberga 6. W 2018 roku uruchomiono kolejny żłobek w dzielnicy Ligota, a od 2017 roku działa również Przedszkole Niepubliczne w Katowicach. W 2024 roku planowane jest otwarcie żłobka w Sosnowcu. Placówki Puchatkowo oferują profesjonalną opiekę nad dziećmi, zapewniając bezpieczeństwo dzięki całodobowemu monitoringowi. Edukacja w Puchatkowie skupia się na rozwijaniu umiejętności dzieci, które pozwolą im sprostać wymaganiom codziennego życia. Dzieci uczą się uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie, a rozwój jest kierunkowany zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i uzdolnieniami. W Puchatkowie dzieci mają dostęp do zdrowej, domowej kuchni, która jest dostosowana do ich wymogów żywieniowych i gustów. Placówka wspiera rodziców i dzieci przy rozstaniu, dążąc do wychowania śmiałych i dobrze radzących sobie w życiu malców. Akademia Malucha Puchatkowo stawia na bezpieczeństwo, edukację i zdrowe żywienie, co czyni ją wyjątkowym miejscem dla najmłodszych. Placówki Puchatkowo znajdują się w kilku lokalizacjach: ul. Fitelberga 6 i ul. Huculska 7 w Katowicach, ul. Czeladzka 56 w Sosnowcu oraz ul. Fitelberga 4 w Katowicach. Każda z tych placówek oferuje wysoki standard opieki i edukacji, co sprawia, że dzieci czują się tam dobrze i bezpiecznie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Fitelberga 6, 40-588 Katowice