west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Akademia Dziecka jest miejscem, które z radością i zaangażowaniem wspiera rozwój Twojego dziecka. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznego, twórczego i inspirującego środowiska, w którym każde dziecko może odkrywać swoje talenty, uczyć się nowych umiejętności i budować pewność siebie. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście. Nasza misja to wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci poprzez zabawę, edukację i interakcje społeczne. Dbamy o to, aby każdy dzień w naszym przedszkolu był pełen radości, odkryć i niezapomnianych wrażeń. Profesjonalna kadra: Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją podchodzą do pracy z dziećmi. Nowoczesne metody nauczania: Korzystamy z innowacyjnych programów edukacyjnych, które rozwijają kreatywność, myślenie krytyczne i umiejętności społeczne. Bezpieczeństwo: Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa i komfortu naszych podopiecznych. Nasze przedszkole jest wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, a personel jest regularnie szkolony. Zróżnicowane zajęcia: Oferujemy bogaty program zajęć dodatkowych, w tym zajęcia sportowe, muzyczne, plastyczne i językowe. Bliskość natury: Dbamy o to, aby dzieci spędzały dużo czasu na świeżym powietrzu, organizując regularne wyjścia i zajęcia na naszym placu zabaw oraz w pobliskim parku. W naszym przedszkolu wykorzystujemy nowoczesne akcesoria i pomoce naukowe. Stawiamy na bezpieczne otoczenie, które będzie stanowiło inspirację do rozwoju. Wśród producentów i dostawców, z którymi współpracujemy znajdziemy firmy jak klockosfera, które są liderami na rynku w swoich kategoriach. Otaczające nas przedmioty, zabawki i pomoce są regularnie konserwowane i czyszczone, co znacząco przedłuża ich trwałość i wygodę z korzystania. Przedszkole Akademia Dziecka to placówka, w której jesteśmy świadomi, jak ważna jest komunikacja między przedszkolem a rodzicami. Regularnie organizujemy spotkania, dni otwarte i konsultacje, aby dzielić się postępami i omówić wszelkie pytania czy wątpliwości. Współpracując z rodzicami, tworzymy wspólnie najlepsze warunki do rozwoju dzieci. Bierzemy pod uwagę zdanie Rodziców, wspólnie konsultujemy najważniejsze decyzje.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Zielona 19, 97-350 Gorzkowice