west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa - Akademia Odkrywców w Lesznie to placówka edukacyjna, która kładzie duży nacisk na nowoczesne metody nauczania oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Szkoła została założona z myślą o stworzeniu miejsca, gdzie edukacja jest pasją i zabawą, a różnorodne metody pracy uwzględniające indywidualne wzorce myślenia i potrzeby uczniów są priorytetem. Dzieci z ciekawością i radością odkrywają kolejne aspekty wiedzy o świecie, a dzięki nauce globalnego czytania szybko nabywają samodzielności w obcowaniu z literaturą piękną i popularnonaukową. Eksperymenty i metody aktywne są codziennością, co urozmaica naukę i inspiruje dzieci do zadawania pytań. Budynek szkoły, wybudowany w 2013 roku, jest nowoczesny i wyposażony w estetyczne, a zarazem przyjazne dla rozwoju dziecka akcesoria, które sprawiają, że dzieci czują się komfortowo i bezpiecznie. Cała nieruchomość, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, jest monitorowana, a obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszyscy pracownicy szkoły przykładają dużą wagę do bezpieczeństwa uczniów. Kompetentny zespół nauczycieli i pracowników szkoły stawia na odpowiednią, otwartą komunikację oraz profesjonalne przygotowanie. Zespół na stałe współpracuje z psychologiem, co pozwala na skuteczną i bezpieczną komunikację z dziećmi. Wspólnie tworzą całościowy obraz każdego ucznia, biorąc pod uwagę jego potrzeby, wzorce myślowe oraz naturalne zdolności. W zadaniach proponowanych dzieciom, uczniowie doświadczają poczucia sprawstwa, rozwijają kompetencje społeczne oraz empatię, a także odkrywają nowe pasje i rozwijają swoje zainteresowania. Szkoła oferuje również zajęcia dodatkowe, które pozwalają uczniom rozwijać swoje talenty i zainteresowania w różnych dziedzinach. Dzięki temu dzieci mają możliwość wszechstronnego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności. Akademia Odkrywców to miejsce, gdzie edukacja jest nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością i inspiracją do dalszego rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Iglasta 4, 64-100 Leszno