west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Akademia Przedszkolaka MAX jest kameralnym płockim przedszkolem, w którym panuje domowa atmosfera. Przedszkole stawia na bezpieczeństwo, znakomitą zabawę oraz edukację najmłodszych na wysokim poziomie. Codziennie dba o wszechstronny rozwój każdej pociechy, twórczo rozwija dziecięce talenty i zainteresowania, a także zapewnia profesjonalną opiekę przez wykwalifikowany personel pedagogiczny. Przedszkole oferuje bogatą ofertę edukacyjną, w tym zajęcia z robotyki, zajęcia ze zwierzętami i dogoterapię, teatrzyki, zajęcia rytmiczne, gimnastykę korekcyjną, zajęcia ruchowe z elementami jogi oraz codzienne zajęcia z języka angielskiego. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w imprezach tematycznych i wycieczkach. Przedszkole współpracuje z poradnią psychologiczno-pedagogiczną oraz dietetykiem, a także korzysta z nowoczesnych pomocy dydaktycznych, takich jak tablice interaktywne i tablety. Kadra pedagogiczna przedszkola składa się z młodych, kreatywnych nauczycieli, którzy pracują z pasją i sercem, dbając o bezpieczeństwo i ciepłą atmosferę. Nauczyciele wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci, mając na względzie ich predyspozycje, zainteresowania, zdolności oraz indywidualne potrzeby i możliwości. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co umożliwia indywidualizację nauczania, bieżącą obserwację oraz weryfikację postępów każdego dziecka. Grono pedagogiczne posiada właściwe kwalifikacje i doświadczenie w pracy z najmłodszymi, a także na bieżąco podnosi i uzupełnia swoje kwalifikacje, wdrażając innowacyjne i nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania na poziomie przedszkola. Dzieci objęte są wsparciem psychologiczno-pedagogicznym, a w radzie pedagogicznej pracują pedagodzy specjalni. Przedszkole zapewnia dostęp do znanych, sprawdzonych metod pracy z dziećmi oraz ciekawe pomoce dydaktyczne, w tym sprzęt multimedialny. Akademia Przedszkolaka MAX to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się wielokierunkowo, uczestnicząc w różnorodnych zajęciach i projektach, które wspierają ich rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

aleja Jana Kilińskiego 12, 09-400 Płock